Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elment az "étvágyam"! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment az "étvágyam"! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hétig nem csináltuk, és utána mikor legközelebb szerelmeskedtünk, nagyon fájt kb. olyan volt mint mikor szűz voltam. A következő alkalom is rossz volt, akkor meg félbe is kellett hagyni, nem fájt, csak nulla kedvem volt. Amúgy elkezdtem fogamzásgátlót szedni (1. levél végénél vagyok), lehet hogy az csinálja, hogy nem esik jól a szex? Ha igen, majd elmúlik?
2008. jún. 10. 10:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy 8 hónapja vagyunk együtt, és szeretjük egymást, azzal nincs gond.
2008. jún. 10. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló hormonális, tehát ha kedved nincs, azt okozhatja. A fájdalmat meg az hogy nincs kedved. Viszont egy rossz alkalom és lehet hogy onnantól már nem is akarod. Sokszor egy kis tiniéletérzés segít, megfűszerezve némi tömény erotikával. Sok csók, sok ölelés, közös zuhany, masszázs, petting. Érdekes és bizsergető a pezsgőcukros csók is :)
2008. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen az a pezsgőcukros csók?:) jól hangzik..
2008. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg mien az a pezsgőcukros csóki?:P
2008. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!