Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon elment az utóbbi...

Nagyon elment az utóbbi hetekben az étvágyam, alig eszek valamit, mi a baj? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Reggelizek, de a tízórai után már semmi sem jön belém. Ma szecsuani szószos csirkemell volt, amit nagyon szeretek, és csak turkáltam a kajában. Lehet, hogy a zsírsavtól (omega3) van, amit szedek gyógyszerként? Az utóbbi időben, miután hirtelen felkelek bármilyen székből, leesik a vérnyomásom vagy a vércukorszintem, nem tudom, de nagyon szédülök...


Mi lehet a baj?


14/L


2010. nov. 23. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vérszegény vagyok, és ugyan csak szédülök ha hirtalen felkelek, vagy épp megfordulok, vagy kora reggel is amikor fel kelek... szerintem nem ártana meglátogatnod egy orvost, vagy aki jobban ért ehhez, mert ennek lehet több oka. 18L
2010. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyeddel, cukroddal minden rendben?
2010. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!