Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi hetekben megnőtt a...

Az utóbbi hetekben megnőtt a szexuális étvágyam. Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Évek óta (ugyanazt a fajtát) fogamzásgátlót szedek. Nem változott semmi az életemben. Terhes nem vagyok (legalábbis több okból kifolyólag rettentő kicsi a valószínűsége). Akkor mi lehet? Valami hormontermelő daganat? Vagy valami egyéb? Van ötletetek?
2009. máj. 5. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... hormontermelő daganat...?!?!? Tavasz van, süt a nap, csicseregnek a madarak... Miért nem örülsz ennek és mondod az apjuknak, hogy rendezzen le, de irgatmalanul, hidd el, értékeleni fogja! :DDDDDD Na de most komolyan, én is szedtem éveken keresztül fogamzásgátlót, és voltak olyan időszakok amikor egész nap a szex járt a fejemben és voltak olyanok, amikor abszolút nem kívántam. Nincs ezzel semmi baj. Inkább használd ki és szexelj jó nagyokat ahelyett, hogy ilyen butaságokon agyalsz! :)
2009. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont azért, mert ez a hozzáállás szokott lenni a baj oka: lerendezzük egy legyintéssel, aztán elhúzódva már komoly gondot okozhat. Sajnos az ismerőseim közt van olyan, aki (nem ezzel a "tünettel") nem vett tudomást arról hogy valami megváltozott, aztán kiderült, hogy ha még akkor megvizsgáltatja magát, akkor segíteni tudtak volna, de most már nem operálható rákja van.

Nekem is inkább dokihoz kéne mennem, de tartok tőle, hogy ugyanez lesz a válasz, ahelyett, hogy komolyan venne, és kivizsgálna.

2009. máj. 6. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire tartasz tőle, menj el orvoshoz, hogy kivizsgáljon...
2009. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a fenti "tünetek" daganat eredményei. Nem kell mindenben a betegséget keresni, csak ha komolyabb okot adnak a tünetek. Az örökös aggodalom tönkreteszi az életed.
2009. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolom, hogy betegség, de ha ennyire félsz, menj el orvoshoz, és vizsgáltasd ki magad!!!
2009. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!