Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok, eddig...

12 hetes terhes vagyok, eddig volt hanyingerem az utobbi 2-3 hetben (bar nem hanytam 1 x sem), de most az etvagyam teljesen elment. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Probalok enni, vagyis eroltetem az evest, de meg igy is kb. 1,5 kilo le is ment.
2008. okt. 15. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szeded a terhesvitamint,nagy baj nem lehet.Ha nem esik jól semmi ne erőltesd,ha nem eszel sokat nem baj,lényeg hogy valamennyit magadhoz vegyél.Nemsokára.pár hét múlva visszatér az étvágyad,én is így voltam ezzel.

18 hetes kismami

2008. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi, akkor megnyugodtam. :) Csak olyan furcsa volt h. elso pillanattol kezdve volt etvagyam, most pedig tenyleg kinlodas az eves. :S Akkor varok mig visszajon.(Amugy szedek mindent :).

Koszi, jo babazast :)

2008. okt. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!