Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja enyhült a hányingerem,...

5 napja enyhült a hányingerem, sokkal jobban érzem magam. Mikor múlik el teljesen?

Figyelt kérdés
Idáig a szagokra is rettentő érzékeny voltam, mindentől undorodtam, már az sem zavar annyira, de még egy kis émelygés maradt. Szeretném végre jól érezni magam. Bízhatok benne hogy pár nap és végleg elmúlik minden rossz tünet??? Nektek hogy múlt el?
2009. márc. 11. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez mindenkinél változó! Én is nagyon rosszul voltam vagy 2 hónapig,aztán egyik napról a másikra elmúlt! De néha-néha még visszatér...
2009. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 12. hét után szoktak ezek a panaszok eltűnni. Ezek panaszok a termelődő HCG-vel függenek össze, aminek mennyisége a 12. hétig nő.
2009. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!