Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja szedem a yasminellét,...

3 napja szedem a yasminellét, elment az étvágyam. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
3 napja szedem a yasminellét és vele együtt a biovánét. Azóta semmi étvágyam. Ezzel nem is lenne gond hisz -5kg fogyni szeretem volna, csak hirtelen megijeszt ez az étvágytalanság. Ráadásul mindig is tudtam enni. Ezek mellet meg rengeteget járok pisilni. Ez természetes? Vagy valami baj van?
2011. júl. 29. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy én is fogytam a fogamzásgátlótól. Bár én nem yasminellét szedek. Sőt olyat amit állítólag anno anyáink szedtek.
2011. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nálad is igy van étvágytalanság? Ma reggel 5től dolgozom itthon főzök mosok stb. (nem kell bemutatni a házimunkát:-) ) szval nem egyhelyben ülök mozgok és mégsem vagyok éhes, még ma semmit nem ettem. Örölük neki, csak mégis bennem van a félsz,h nehogy valami hátsó dolog legyen ebben.
2011. júl. 29. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen! Mondjuk pisilni nem jártam azért többet, de a folyadékot se nagyon kívántam. De az is lehet, hogy összefüggésben sincs a kettő és holnap meg farkas éhes leszel.
2011. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azért írta a Yasminelle-t, mert annak egy gyakori mellékhatása a többi fogamzásgátló tablettával szemben fogyás. Szinte mindtől hízik az ember, ez meg vagy tartja a súlyt, vagy csökkenti az ideális közelire.
2011. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már tegnep óta igy van h nem eszem, sőt inni sem iszom még egy fél litert sem. Párom tegnap egy szelet kenyeret belém gyömöszkölt nagy veszekedés árán :)
2011. júl. 29. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Hát nagyon kíváncsi vagyok, mert engem hónapok óta vizsgálgatnak ezzel. Bár én már jó 3-4 éve szedem a fogamzásgátlót. Senki nem érti, hogy miért nincs éhség és szomjúság érzetem. érdekes, hogy te a gyógyszerhez kötöd a dolgokat.


Arra, hogy pont azért írta fel az orvos, hogy fogyj (2. válaszoló)!

Hát nem tudom nekem az egyik azt mondta, hogy ezzel helyre hozza a folyamatos vérszegénységet (így is lett) a másik azt mondta, hogy ez hülyeség. Egyik doki se tudja ugyanazt mondani mint a másik :)

2011. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes én anno 10 kilót híztam a Yasminelle-től.
2011. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Első válasz adó: Én is már 4 éve szedem a fogamzásgátlód, de most váltottam át a yasminellére mert a másik nem volt jo. Tényleg csak ehez tudom kötni a dolgokat hiszen még nem szedtem semmi bajom nem volt. Ettem ittam normálisan.
2011. júl. 29. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!