Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már 1 éve szedek yasminellét....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve szedek yasminellét. Csütörtökön kezdtem el szedni és tegnap este (hétfőn) nem az 5. gyógyszert szedtem be véletlenül hanem a 19. iket. Az eggyel felettebbit. Baj vagy mit kell ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, hisz ez a tabletta egyfázisú, tehát mindegyik szem ugyanazokat a hormonokat tartalmazza! De azért máskor figyelj jobban oda!
2008. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj:),a múltkor én is pont így jártam h.az eggyel feletebbi gyógyszert vettem be.ez csak azért rossz m.egy kicsit bekavarodsz,de semmi bajod nem lesz tőle:)
2008. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kérdezni szeretnék... Miért használ mindenki fogamzásgátlót? Nem egészséges, és emmellett ott az óvszer is. Tom, h így biztosabb, tom, h a legtöbbször nem árt, de ha fennállnak ilyen veszélyek, akkor miért szedik sokan? Nem tok még sok mindent, ne csesszetek le, ha hülyét kérdeztem... pussy
2008. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: Stabil párkapcsolatban vagyok, már több mint 4 éve és azért szedek fog.gátlót, mert én ezt tartom a legmegbízhatóbb módszernek az összes közül. Nem beszélve arról, hogy azért valljuk be, gumiban olyan, mint zokniban lábat mosni! Én nem szerettem használni a gumit (párom sem) a kapcsolatunk elején, teljesen lelohasztott, hogy közben meg kellett állni felhelyezni, meg utána rögtön "szétugrani", hogy le nem csússzon! Alacsony hormontartalmút szedek és eddig soha nem volt vele problámám! Inkább hormonokat szedek, mint minden mensi előtt idegeskedjek, hogy ugyan meg jön-e!
2008. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!