Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az amitől a pasik (még)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amitől a pasik (még) jobban élvezik az orál szexet? Elsösorban fiúk véleményét kérem!

Figyelt kérdés

ha már csinálok valmit azt akarom h tökéletes legyen... mi az amit a pasik a legjobban élveznek, ami tényleg jó érzés? párom szereti az orális dolgokat, de kevés az önbizalmam, egyszer sikerül(mármint k*rvajól) egyszer meg csak bénázok... szeretem és tényleg azt akarom hogy jó legyen...

bunkó paraszt válaszadók kiméljenek!! elöre is thx!

16/L

igen 16 fiatal de lesz*rom ezzel kapcsolatban nem kérek kommentet...


2009. júl. 30. 21:27
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
itt ne hagymá:D
2009. júl. 30. 23:13
 22/31 anonim ***** válasza:
48%

Háteza "de örülnél ha egy ojan 16 éves szophatna le mint én" kissé gáz... :D

Előbb tanulj meg írni utána szopni.

2009. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

jajj má mi nem jó benne? az ojan ban a j? az gyorsabb

am meg csak önvédelem volt...

3 meg kiirtam h nem a beszólásokat gyüjtöm...

2009. júl. 30. 23:19
 24/31 anonim ***** válasza:
44%

Esküszöm ez jobb mint a kabaré:D:DXD A kérdezőnek üzenem, hogy ne törődjön az ilyen emberkékkel, büszke lehetsz arra, hogy a mai világban 16 évesen kezded el!!! a szexel kapcsolatos dolgokat, az én sógornőjelöltem most 22 éves és 14 évesen szűlt. Az orális sexről meg annyit, hogy nyugottan megkérdezheted a párodtól, hogy neki mi a jó, nem feltétlenül kell mindent úgy csinálni ahogy a "Nagy Könyvben" meg van írva, lehet, hogy a párod nem mindent élvez annyira, amit a leírtakban elolvastál, hiszen mindenki más, és ezt tapasztalatból írom. Az a lényeg, hogy szeressétek egymást, a többi meg írigykedhet:) Sok sikert neked. Szia

20/lány

2009. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

a 20/L nek köszi!

16 éves vok és szerintem is ritka aki ien korban kezdi... ennél általában csak fiatalabbakrol hallani... na mindegy nekem pont jó 16 évesen, nem azért csináltuk h végre ne legyek szüz, szóval innemtöl nincs mit elitélni.

nemtom kicsit fura lesz megkérdezni töle is. de a legtöbb ember jókat mondott szóval ami megragadt abbol, azt kipróbálom, ez persze függ a barátomtól h neki teccik e v sem:D azt nagyjábol tom mit szeret, de az ujjitások mindig jók:D és köszziiii aki normálisan irt:D

2009. júl. 31. 11:44
 26/31 anonim ***** válasza:
45%
ha olyan nagy pofád van beszólni egy idősebb vadidegennek, akkor nem igazán értem, h miért nem megy az orál...végülis a szád megvan hozzá:)
2009. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
25%

11:49, attól függetlenül, hogy te idősebb vagy, látszik, hogy milyen primitív is vagy te, egy normális úri ember nem beszél így, még egy 16 évessel sem. Ennyit rólad

A 20 éves lány

2009. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
38%
Most már szögezzük le, hogy 16 éves vagy, többet nem kell megemlítened, mindenki megjegyezte.
2009. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
59%
11:49 vagyok és szögezzük le h nem ugyanaz a személy aki balhézik a kérdezővel
2009. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
44%

Nos, először is ne fogazz! Ha megy a mélytorok(akkor keress meg... ...:D), akkor már bent is vagy 100 legjobb csaj közül, az első 3ban, ha nem megy nem hátrány, meg lehet tanulni, de nem mindenkinek sikerül. Mindenképpen használd a kezedet is, húzogasd csak fel-le. Lehet a zacsit is simogatni, nyalogatni, de csak érzéssel. Figyelj az ütemre, és a partneredre is. Először csak lazán, könnyedén, a végére jöhet a vágta. A végén meg természetesen le kell nyelni, ezzel tuti örömet szerzel neki. Ha meg bevállalós vagy, akkor a saját arcodra vered, akkor biztosan fülig ér majd a szerencsés kis fickó szája.


A másik az, hogy a technikán kívül kulcsfontosságú a gyakoriság és a helyszín. Nem kell aggódni, nem tudod elég gyakran csinálni. A helyszín meg csak fantázia kérdése (mozi, állatkert, erdőben fa tövében, távolsági buszon, próbafülkében, tóparton, stb.)


Egébként azt gondolom, hogy helyes gondolkodás, hogy időben meg akarsz tanulni jól szopni, ez olyan dolog, amit minden lánynak tanítani kellene, mert sajnos sokan elég hervasztóan nyomják, volt már nem egyszer, hogy kanos voltam mint állat, aztán a szopás közben mondtam, hogy én megyek iszok egy sört, mert így nem lesz jó. ha már a pasiknak illik Casanovának lenni az ágyban, akkor a lányok is adjanak bele mindent. Nem itt kell szégyellősködni.

Tudom, hogy van sok lány, aki nem szeret szopni, meg nem akar, meg megalázónak tartja, meg undorítónak. Na ők, (tapasztalataim alapján) az ágyban sem tudnak annyira odaadók leni, mint amennyire a kényszereik nélkül lehetnének. Ez egy olyan dolog, amit egy szexuálisan aktív nő sem tud elkerülni, akkor hát miért csinálnák bénán, mikor szexistennővé is válhatnak, ha akarnak.


A 28-as hölgyeménynek üzenem, hogy igyekezzen levetkőzni a gátlásait, és ne másra mutogasson, mikor előbb a saját háza táján kellene rendet raknia, valamint azt, hogy olvassa el legalább 4szer, amit itt írtam.


A kérdezőnek valószínűleg nagyon meg fogja hálálni a lelkesedését a partnere, és valószínűleg aggódnia sem kell majd amiatt, hogy hogyan tartsa meg a pasiját.


Sok sikert!

(24 F, aki imádja ha leszopják, de még jobban imád puncit nyalni :))

2009. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!