Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az amitől a pasik (még)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amitől a pasik (még) jobban élvezik az orál szexet? Elsösorban fiúk véleményét kérem!

Figyelt kérdés

ha már csinálok valmit azt akarom h tökéletes legyen... mi az amit a pasik a legjobban élveznek, ami tényleg jó érzés? párom szereti az orális dolgokat, de kevés az önbizalmam, egyszer sikerül(mármint k*rvajól) egyszer meg csak bénázok... szeretem és tényleg azt akarom hogy jó legyen...

bunkó paraszt válaszadók kiméljenek!! elöre is thx!

16/L

igen 16 fiatal de lesz*rom ezzel kapcsolatban nem kérek kommentet...


2009. júl. 30. 21:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Szia, ajánlom ezt a cikket:

[link]

2009. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
41%

fiatal kis pökhendi, nagyképűre egészíteném ki a dolgot!

16 évesen bazze na f.aszt tanulgass szopni, hanem a tankönyveidet olvasd és akkor talán a r.ibancságon kívűl viszed valamire,anyuci szeme fénye.

2009. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

te is azért egy bunkó paraszt állat vagy ... minek kell beleszólni ha nem tudsz értelmes választ adni ... szánalmas vagy gyerek ... egyébként az a legjobb amikor a makkal foglalkozik az a legélvezetesebb de azért ne legyen ku*vás beütése szóval ne csak a fasszal hanem a golyókkal is foglalkozz meg a hímvesszővel is itt arra térek ki hogy mondjuk azt stimulálhatod a kezeddel de azért az a legjobb ha nem csak a nemiszervével foglalkozol hanem mondjuk közbe a combját is simogatod markolgatod vagy a hasát de csak akkor ha izmos és nem hájas mert az nem jó ...

F. 24

2009. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%

21:31 es te mi a f@szt kébzelsz magadrol???? attol h a barátját jol szeretni kielégiteni orálisan attól még nem ribanc!! de egy köcs ög vagy te!

azt nem értem az ilyenek minek irkálnak ide

2009. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

21:31 te szerencsétlen nemtom mien nemü vagy, de örülnél ha egy ojan 16 éves szophatna le mint én, bár ezzel a hozzáállással max csak tudod honnan tudsz felszedni csajokat... tudtommal ez egy ojan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni és NORMÁLIS választ kap rá az ember, ha nem tetszik egy kérdés nem válaszolsz b*zdmeg és kész... ja és ha tudni akarod nekem ö az elsö(mindenhogy) és azért kérdezek mert SZERETEM és nem csak hobbiból szopogatnék mindenfélét. ja és sztem neked kéne könyveket bújni elvégre kiirtam h az ijesfajta ******* ne válaszoljanak, TÁN NEM TUDSZ OLVASNI?!

na szépen elmagyaráztam, általában nem vok ien trágár, se "anyuci pici lánya"(te farok) de az ien emberek aa gyengéim, ez tud felhúzni a legjobban.

és bocsi mindenkitöl:S

2009. júl. 30. 21:39
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

21:38 as vok


először izgasd jól fel, nyald az oldalát, combja belső felét stb..aztán ragadd meg a tagot és nyald ugy mind 2oldalát, mint egy fini fagyit lentről fel, jó alaposan..mikor már elég nyálas akkor tedd rá a tenyered és csinálj vele körkörös mozdulatot a péniszén. aztán csinálhatod azt is h fentről le és forditva a nyelved hegyével ingerled, csapdosod, mint 1 kis pillangó...aztán fújhatsz rá hideg levegőt(a nyáltol hidegnek ésrzi majd)majd lehelj rá melegen..ez ilyenkor élvezetes neki...majd vedd a szádba ameddig tudod és lentről felfelé ugy szívd 1kis, hogy közben picit forditgatod afejed jobbbra és balra...majd utolsó szakaszban mikor már jól begerjedt bevonod az 1ik kezed és azzal 1ütt fel le mozdulatot végzel hol erősebben hol gyengébben, hol lassabban hol gyorsabban...mikor már látod h közel jár, akkor a szabad kezét a hasa aljára helyezheted, és egy kis erőt fejthtsz ki arra, amitől általába erőteljesebben élvez...ha nem oylan kicsi a melled akkor közé is teheted a péniszt is huzogathatod kicsit..ezt szeretik!sok sikert..először félhomályban és miközben csinálod néha nézz a szamébe és adj ki diszkrét hangot h te is élvezed h örömet szerezhetsz neki..ezt biztos nagyra értékeli majd...


16 L

2009. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
21:38 köszi! ojan cifrát tudnék a kis*** ra mondani h abba értelmes káromkodás mentes szó nem lenne... de na... nem vok ojan tuskó *** mint ö... megpróbáltam szépen kifejezni magam:D bár igyis becsúszott ez az...
2009. júl. 30. 21:42
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az én életem párja szereti ha szopás közben a zacsija alatt nyomom neki kézzel azt az üres részt,pontossan a végbél és a zacsi közti részt.Érted ha voltál már arra bizti...

plussz a másik kezemmel közben dolgozom a számmal a lényegen, komplikáltnak tűnik, de bele lehet jönni.

sok sikert!24/L

2009. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
43%

28 ves vagyok é nőnemű, ennyit a farkamról. és elég szomorű hogy 16 évesen ezzel foglakozo.

24 F te meg leírod a szopástechnikát egy kislányka és közben aztmondod ne legyen ribancos,mert ha már a golyóddal foglakozik nem csak a makkoddal akkor már nem az.

Na és én vagyok a szánalmas. És akkor meg mikor egyéb téma van, mindenki egységesen ki van akadva hogy milyen korán kezdik. Te mit szólnál 16 éves lányod ilyeneken filózgatna? najó ez nevelés kérdése is.

egyszer ki vagytok akadva, méáskor meg szárnyaitok alá veszitek.

És marha jó hogy itt mindenki csak negatívan tud pontozni, de mikor valaki normális választ ír mindeki cseszik pontozni. Na ezek vagytok ti.

Adjatok még neki tanácsokat hajrá. majd gondolom a sajátjaitokkal is ilyen megértőek lesztek és kiálltok mellettük ha mondjuk rájöttök hogy aktív nemi életet él....16 év..úristen..kapjatok már észbe.

2009. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
én a kérdésre válaszoltam, véleményt nem mondok, mindenkinek a maga maszek dolga ez.A szopástechnika pedig bárkinek jól jöhet aki ezt elolvassa, bocsi.24/L
2009. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!