Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány 18 évnél idősebb, agyilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány 18 évnél idősebb, agyilag rendben lévő ember tesz fel ebben a kategóriában kérdéseket?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket és azon gondolkozom, hogy ha ezek az emberek (tisztelet a kivételnek) nagykorúak akkor borzasztó jövő előtt állunk.
2009. ápr. 8. 20:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
hát én nem szoktam írni ide,de ehhez írok...én 13 éves vagyok és csak olvasgatok,nem kérdezek és nem is válaszlok.egyébként nekem eszembe sem jutna 16-17 éves korom előtt lefeküdni valakivel és azért a védekezésről is van némi fogalmam.a szüleimmel elég nyíltan tudok erről beszélni és szerintem már nem sokan vannak így ezzel. le lehet pontozni,bár szeintem nincs értelme csak azt akartam ezzel mondani,h nem minden 13-16 éves olyan amilyen. :D (13/L)
2009. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Hát ahogy olvasgattam a válaszokat azért írtok ti is rendesen zöldségeket. Pl igen inkább buzdítsák arra a gyereket h maszturbáljon mint ár 14 évesen szexeljen ... másik meg , ha már csinálják és úgyse tudod róla lebeszélni őket akkor legalább megválaszoljuk nekik 3. mondjátok h "majd én" felvilágosítom a gyerekem hát meg ha te leszel a pápa ...én a szüleimtől kértem volna utoljára felvilágosítást ilyen téren (és ha én így voltam ezzel kétlem hogy azóta sokat változott a világ)... abban igazatok van h nem hagyjátok a gyereketeket h már 13-15 évesen szexeljenek ezzel teljesen egyetértek sőt ezzel én is így vagyok és amig nem lesz legalább kb 18(max 17) éves addig barátnőit / barátjait is megválogattatom vele...Amúgy egyeseknek teljesen igaza van mindezek csak NEVELÉS kérdése.
2009. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Én megfelelek a kérdésben lévő kritériumoknak, de kérdést nem szoktam ide feltenni, csak olvasgatok, mert jobb, mint a vicc.hu, vagy mint a szánalmas.hu :S
2009. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Ja és kedvenc kérdéseim, amiken kifeküdtem:

Rám fújta a cigifüstöt. Ez azt jelenti, h szerelmes belém?

1 hét után lefeküdtem a barátommal, azóta nem hívott. Ugye nem csak "arra" kellettem neki?

Eddig türelmesen vártam a barátnőmre, de már ideje lenne a szexnek, hogy vegyem rá? 6 napja járunk.

ÁÁÁHHHHH..........

2009. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, a stilusod alapjan te sem lehetsz sokkal okosabb mint a tobbiek,mert te is feltettel 1 olyan kerdest amire remelted sokan fognak valaszolni,illetve te is a gep elott ulsz es ide irogatsz illetve olvasgatsz is:) csak 1-et nem ertek mi ezzel a gond..ja s te csak ne aggodj a jovonk miatt,majd megoldjuk mi nelkuled

18L

2009. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Én, így 50 évesen már nem csodálkozom semmin :(
2009. ápr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!