Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány 18 évnél idősebb, agyilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány 18 évnél idősebb, agyilag rendben lévő ember tesz fel ebben a kategóriában kérdéseket?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket és azon gondolkozom, hogy ha ezek az emberek (tisztelet a kivételnek) nagykorúak akkor borzasztó jövő előtt állunk.
2009. ápr. 8. 20:30
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Látom van itt felnőtt ember is (20.56-os)

Biztos van gyereked neked is. Nekem 3 van és folyamatban van a 4. Tudom miről beszélek.

2009. ápr. 8. 20:57
 22/46 anonim ***** válasza:
62%
Az igen...fertőzést...Akinek van annyi esze, hogy figyel a higiéniára, az nem kap semmiféle fertőzést masztizástól, Ahogyan pl. a pasik sem kaphatnak semmiféle fertőzést maszti közben... Na akkor ki is a tudatlan?
2009. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Vírust? Te sem vagy orvos doktor az biztos.....
2009. ápr. 8. 21:00
 24/46 A kérdező kommentje:

20.58-as

Szerinted egy 13 évesnek van aki egyébként barom kérdést tesz fel????

2009. ápr. 8. 21:01
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezt benézted, mert én voltam a 20 56-os is, a szerinted szerencsétlen 24 éves :D:D:D

Amúgy nincs gyerekem. És csak 4 hónapja élek nemi életet, és jómagam is sok jó dolgot tanultam ezen az oldalon, bár kétség kívül vannak hülyeségek is. Annyi eszem meg van, hogy kiszűrjem, kire lehet hallgatni, kire nem...

2009. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
20.58-as Most olvastam végig a válaszod. ha már szép nem vagy buta ne legyél. valami nagyot akartál írni de nekem csak az jön le a válaszodból, hogy egy 19 éves vagy akinek 13 évnyi esze van.
2009. ápr. 8. 21:03
 27/46 A kérdező kommentje:

4 hónapja? Tisztellek becsüllek érte. Komolyan.

De ebből is látszik hogy tapasztalatlan vagy. Remélem tanácsokat nem osztogatsz tizenéveseknek.

2009. ápr. 8. 21:05
 28/46 anonim ***** válasza:
73%
szóval van 3 gyereked. hát ez oriási! és ha véletlen az egyik csöppséget azon kapod, hogy neadjisten örömet szerez magának, akkor rögtön sarokba, és nádpálca? gondolom nem. kollektiven elítélsz mindenkit, aki itt feltesz egy kérdést. nagyszerű, ha meg tudod velük beszélni a szexualitásukat, de nem kell agyvérzést kapni, mert pár felelötlen gyerek felnéz erre az oldalra. örülj, hogy te nem vagy szélsőség.
2009. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
velük=gyerekeiddel
2009. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Most miért kell marni egymást? Én ezt nem értem...hát neki is van egy véleménye meg a kérdezőnek is. Nem lehet mindenki egyforma.
2009. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!