Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány 18 évnél idősebb, agyilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány 18 évnél idősebb, agyilag rendben lévő ember tesz fel ebben a kategóriában kérdéseket?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket és azon gondolkozom, hogy ha ezek az emberek (tisztelet a kivételnek) nagykorúak akkor borzasztó jövő előtt állunk.
2009. ápr. 8. 20:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
46%
anyagilag nem állok a helyzet magaslatán,de írogatok ide.
2009. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
79%
:D:D:D Hiába van kiírva, hogy 18 felettieknek...Az átlagéletkor 15-17 lehet kb... Amúgy szerintem is szégyenteljes az emberi butaság. Persze én is voltam egykoron tudatlan, de legalább akkor kezdtem élni a nemi életet, amikor már tudtam is, mit csinálok, volt eszem védekezni is, elméletben is felkészültem rá stb. Nem úgy, mint itt a 13-16 évesek, akiknek fingjuk nincs a párkapcsolatokról és a szeretkezésről, védekezésről... 24/l
2009. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az itt kérdezők nagyobb része 18 év alatti, elvétve akad nagykorú is (pl. én) Én is találkozom igen aggasztó dolgokkal a kérdéseket és egyes válaszokat olvasgatva, de azért ne adjuk fel a reményt...
2009. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Ha visszaemlékszem a 14-18 éves koromra én nem voltam ennyire hülye a dolgokhoz mint itt kb. a 70 %, pedig engem sem világosítottak fel a szüleim. Minek akarnak az ilyenek kefélni?
2009. ápr. 8. 20:38
 5/46 anonim ***** válasza:
28%
első vok.miért pontoztatok le? Hát már viccelni sem szabad?De legalább itt meg merik kérdezni.egyébként mint írtam,írogatok,tehát nem kérdezek.
2009. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Ki és mit pontozott le????
2009. ápr. 8. 20:40
 7/46 anonim ***** válasza:
83%
18 fölött vagyok, sztem agyilag is rendben vagyok...És igen...vannak nagyon brutális dolgok itt, dehát mit is várunk mikor már az általános iskolás lányok úgy járnak suliba mint aki buliba megy...és akkor csodálkoznak, hogy megszólják őket...hát nem tudom...hol voltam én még 14-15 évesen? :S Hírből sem ismertem a magassarkút...na meg a szex...nem is folytatom... -.-
2009. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
73%
Igazad van...24 éves vagyok, soha nem világosítottak fel sehol (öreg hiba az oktatásban is!!!)...mégis tudom, hogy mivel lehet védekezni és mire bízhatom rá magam biztonsággal, mire kell figyelni, hogy ne essek teherbe, hogy lehet jó a szex...Mindez csak azért, mert bár más nem segített, magamtól felértem ésszel, hogy utánajárjak a dolgoknak, nem pedig ész nélkül, lesz, ami lesz alapon ennek-annak dobom szét a lábaim...
2009. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
És igen, lehet hogy megkérdezik itt, de ki garantálja hogy normális választ is kapnak? ... pl. okos kortársaiktól...?
2009. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Hülye kérdésre normális választ nem lehet adni. Itt buzdítják pl. a gyerekeket arra, hogy maszturbáljanak csak nyugodtan nem lesz semmi bajuk tőle csak az apu meg az anyu meg ne tudja.
2009. ápr. 8. 20:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!