Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány 18 évnél idősebb, agyilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány 18 évnél idősebb, agyilag rendben lévő ember tesz fel ebben a kategóriában kérdéseket?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket és azon gondolkozom, hogy ha ezek az emberek (tisztelet a kivételnek) nagykorúak akkor borzasztó jövő előtt állunk.
2009. ápr. 8. 20:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
előttem lévő válaszoló beletrafált! itt p ont ez megy. vak vezet világtalant. a sok tudatlan próbál segíteni a többieknek. de legalább a jó szándék megvan...
2009. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk nem tudom, de nekem ha valami ilyen problémám volt anyukámhoz mentem, nem a gép elé, ismeretlen emberektől nem megbízható válaszokért...habár néha amiket itt megkérdeznek, nagyon elgondolkozok, hogy ez most tényleg komoly, vagy csak szórakozik vmi idióta???
2009. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
49%
Hát én nem tom, te hol élsz, de ugyan mi baj lehetne a masztizásból????? Soha a büdös életbe nem lett volna orgazmusom szex közben, ha gyerekkoromban nem masztiztam volna, nem ismertem volna ki a testem, mivel nem tudtam volna megtanítani a párom, mit hogyan csináljon, hogy élvezzem...Igaz lány vagyok és a lányoknak nehezebb...Pont ezért kell TANULNI az orgazmust. Fiúknál más a helyzet, mivel ha túlságosan kézhez szokik és megszokja az erős ingerlést, akkor esetleg a hüvelyt már nem tudja élvezni a szex során, mert nem kap elég ingert...
2009. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
67%

ha csak egy 15 éves agyatlan gyereknek el megy a kedve a felelötlen szeretkezéstöl, meg a többi velejárótól, akkor sztem inkább tegyék csak fel nyugodtan a kérdéseket.

a maszturbácio meg nem tudom hogy jött szóba, de azzal egyelöre semmilyen nemi betegséget nem lehet elkapni, szoval mért ne csinálhatná egy tinédzser?

2009. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Te is egy ilyen szerencsétlen vagy. Arról van szó, hogy ez egy 18 éven felülieknek való rovat ahová 12-13 évesek írogatnak. Nem az a baj, hogy csinálja hanem az, hogy gép előtt ül és ez a legnagyobb problémája a kólavedelés és a pizza zabálás mellett. Mindez a tanulás rovására.
2009. ápr. 8. 20:51
 16/46 anonim ***** válasza:
37%
Nem ilyen szerencsétlen vagyok, mivel 24 vagyok, bocsika...
2009. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Ja arra meg majd kíváncsi leszek, hogy a te gyereked csinálja ezt a számítógép előtt ülve akkor mit fogsz szólni hozzá? Könnyű ám más gyerekének osztani az igét mint a jóságos nagyi.
2009. ápr. 8. 20:53
 18/46 anonim ***** válasza:
65%
A nagyobb problémát abban látom, hogy 18 év feletti emberek 12-14 éves gyerekek szintjén vannak a szexualitás terén, és olyan kérdésekben nyilvánulnak meg láthatóan komoly szándékkal, mint pl. gyerekvállalás stb. Ilyenkor félek a jövőtől.
2009. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
24 éves?? Hát ezzel ne dicsekedj. Nemi betegséget nem lehet elkapni de egyéb fertőzést össze lehet szendi ha hülye vagy hozzá. Ezt talán 24 évesen tudod bár...
2009. ápr. 8. 20:54
 20/46 anonim ***** válasza:
62%
Az én gyerekem nem fog ilyet csinálni, mivel azért leszek szülő, hogy NEVELJEM! Az én gyerekem nem fog gyerekként szexuális életet élni és meg fog kapni minden szükséges felvilágosítást és erkölcsösen fogom nevelni...Amúgy meg pont azért jön ide a sok gyerek, mert szülőknek annyi esze nincs, hogy felvilágosítsák és mert sehol máshol nem kapnak információkat.
2009. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!