Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Becsapott vagy igazat mondott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapott vagy igazat mondott a barátom, hogy tőlem kaphatott el valamit?

Figyelt kérdés
Utoljára vasárnap feküdtem le a barátommal és egy szerdai napon aszt mondta,hogy piros a pénisze de nem viszket neki semmi meg nem is fáj neki megnéztem neki és tényleg tüzpiros volt, elment még az nem orvoshoz és azt mondta hogy neki azt mondta az orvos,hogy ez attol van hogy van a nöknek egy gombája és ö ezt elkapta tölem, de hát nekem nem piros, meg nincsen se folyásom semmi meg utoljára vasárnap feküdtem le, azota el telt 3 nap és csak akkor jön ki? tényleg tölem kapta el ? vagy volt valakivel vasárnap és szerda között? segítsetek:S össze vagyok zavarodva
2009. márc. 28. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mutassátok meg egy orvosnak a dolgot, te is meg a barátod is. És mondjátok el, hogyan volt. Nem biztos, hogy megcsalt, lehet, hogy belenyúlt valami sz@rba és mosatlan kézzel pisilt. Elég könnyű elkapni igy mindenféle gebaszt.
2009. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először vizsgáltassátok meg és kezeltessétek magatokat, és majd utána ráérsz azon aggódni, hogy ki kitől kapta el. Első legyen az egészségetek, még ha te tünetmentesnek is érzed magad.
2009. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A női hüvely nincs is meg gomba nélkül,De ha egy felfázás,vagy fertőzés miatt kihalnak a jó gombák,akkor jönnek a rosszak.Nem kell érezned semmit.Menj nőgyágyászhoz,Krémet és kúpot estleg tablettát fog felírni.Be kell tartani az utasítást.A fiút is kezelni kell.Addig nincs szex,mert csak visszafertőzitek egymást.Nem félni kell,hanem elintézni.Menj orvoshoz!!

Sajnos ez bármikor előfordulhat.Én már 3 ilyenen túl vagyok,mert érzékeny vagyok.És nem kell hozzá félredugni.

2009. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%

Használjatok Óvszert!!


Véd a fertőzések ellen is! És gyerek ellen is hasznos.

2009. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csapott be a baratod, lehet hogy nincs folyasod, de belul van egy kis fertozesed. Minel elobb egyutt menjetek el a dokihoz, es kikezel benneteket. Addig mondd a baratodnak is, hogy semmi szex! Ha megis szexeltek igy betegen, rosszabb lesz a dolog csak.

Es a baratod tisztalkodjon rendesen!!!

2009. márc. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

figyu bébi, szüzek voltunk és az elsőnél elkaptam a csajtól akinek nem voltak panaszai

erre varrjál gombot

2009. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!