Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Becsapott vagy igazat mondott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapott vagy igazat mondott a barátom, hogy tőlem kaphatott el valamit?

Figyelt kérdés
Utoljára vasárnap feküdtem le a barátommal és egy szerdai napon aszt mondta,hogy piros a pénisze de nem viszket neki semmi meg nem is fáj neki megnéztem neki és tényleg tüzpiros volt, elment még az nem orvoshoz és azt mondta hogy neki azt mondta az orvos,hogy ez attol van hogy van a nöknek egy gombája és ö ezt elkapta tölem, de hát nekem nem piros, meg nincsen se folyásom semmi meg utoljára vasárnap feküdtem le, azota el telt 3 nap és csak akkor jön ki? tényleg tölem kapta el ? vagy volt valakivel vasárnap és szerda között? segítsetek:S össze vagyok zavarodva
2009. márc. 28. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Jesszus...
2009. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
o.O
2009. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem csak te vagy összezavarodva... Szerintem még jó pár válaszoló össze lesz, ha elolvassa ezt az írást :D Egy fordítóprogram kellene ide.

Na de arra megpróbálok választ adni amit kitudtam belőle olvasni nagyjából. Igen lehetséges hogy tőled kapta el és igen ki tud jönni 3 nap alatt. menjetek el mind2-en orvoshoz. vagyis te nődokihoz és hogyha van vmilyen bajod akkor neked is és a barátodnak is fog fölírni gyógyszert, kenőcsöt.

2009. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

becsapoTT

mondoTT

aZt

piroS

seMMi

néZtem

téNYleg

aTTól

álatálon - nem tudom ez mi lehet, de ilyen szóról nem tudok, hogy létezne

kb eddig bírtam, itt belekeveredtem a dolgokba teljesen

Tagold a mondatokat, szórendet próbáld betartani. És akkor elolvassák itt a kérdésedet, meg is értik, és válaszolnak is.

Tanácsolni csak azt tudom, hogy a barátod szakítson veled.

2009. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Deee hát nem hiszem hogy nekem lenne valami bajom mert nem vettem észre magamon semit nem viszket nem ég és vasárnap ota igen csak eltelt már lasan 1 hét
2009. márc. 28. 21:30
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Mejn le nögyogyázsho és meviszgál és akor majd ikderül hoyg tölled kaptajeel vayg esetelegesen vajki mástúú.


És menj el néha iskolába is, ott olvasni és írni tanítanak!!!! Hihetetlen tudom, de igaz!!!

2009. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A barátom szakitcson velem? nem vagyok kivántcsi az ijen roszindultu emberekre ha nem tudsz normálisan válaszolni akor meg ne irj!!
2009. márc. 28. 21:33
 8/16 A kérdező kommentje:
utolso váalszolonak pedig csak anyit , hogy idegs vagyok és azért irok igy :)és ne magadbol indulj ki
2009. márc. 28. 21:34
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

"Ho tik mijeny bunykók vágytk hojg nme vaytgiok kepesk normlisan válaszulni eggy normálsi kérsésre. És ne a hejseirássomal fogflalkozato!"

:)

2009. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, mert lehet úgy is fertőzésed, hogy nincs tünete. Nekem is volt hüvelygyulladásom és nem volt semmi tünete, csak a vizsgálatból derült ki. Ez bárkivel előfordul, és sok minden okozhatja. Nem megfelelő fehérnemű, uszoda, vagy akár egy tusfürdőtől is lehet. De mindenképpen kezelni kell!!!!! Ha viszont veled minden rendben van, nos akkor mástól kapta el!
2009. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!