Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy ennyire félreért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyire félreértettük egymást? Becsapott a női megérzésem?

Figyelt kérdés
Régebb óta tetszik egy pasi, akivel talán kölcsönös volt a szimpátia, de csak a szemezésig jutottunk el. Sokat nem beszéltünk egymással, nem tisztáztuk többek között, hogy szeretne-e tőlem valamit, olyan természetes volt, hogy néz. Arra gondoltam, hogy biztosan "arra" vágyik és meg akartam neki adni, amit lehet, ha értitek?! Természetesen nem történt meg, most már talán örülök is neki, és most úgy gondolom, hogy ha azt is akarja, de biztos, hogy nem olyan iramban, ahogy én elsőre akartam. Ki lehet deríteni, érdemes ezek után kideríteni, mit szeretne valójában, akart-e egyáltalán valamit, és szerintetek helyre lehet-e még egy ekkora félreértést hozni? :-)
2011. máj. 22. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Megfájdult a fejem.


Vörös vagy?

2011. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Húú kicsit kusza a dolog.

De ha szeretnéd ezeket tudni akkor tőle kérdezd meg hogy mit mit is akart valójában.Ha normális a csávó akkor meg tudod vele beszélni.És igen a megérzésed is tévedhet főleg ha nem is beszélsz vele csak nézitek egymást.

2011. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!