Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek becsapott?

Figyelt kérdés
Beszéltünk délután a párommal msn-en. Azt mondja olyan 6 käörül hogy elmegy a haverjával cseresznyét szedni siet vissza és akkor beszélünk. Erre most 10 perccel ezelött ír egy sms-t hogy ma már nem jön fel msn-r emivel holnap korán kel és megy aludni. Visszairtam neki hogy nincs semmi gond, megértem. Erre felmegyek fecebook-ra megnézni hogy jött-e levelem. ès kit látok a facebook-on chat-en? Hát a páromat. Erre kiírtam az üzenöfalra hogy én mekkora egy idióta vagyok. Után hirtelen kilépett. Szerintetek? Csak szórakozik velem?
2011. jún. 19. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Olyan közhelyes,h mindenki ezzel az msnel meg facebookal van elfoglalva,h nem jött fel,feljött,miért nem keres?Hagyni kéne néha élni a másikat,erre vannak a kompromisszumok,én is szeretek a párommal lenni,de nem lógunk egymás nyakán,jah és megbízunk egymásban,mindig megkap tőlem minden jót,így tudom h mennyire akar engem,nincs okom féltékenykedni....idegesítő ez tőletek....24F
2011. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha nagyon nem síklottatok félre (párkapcsolatilag) magyarul semmi oka rá, akkor nem akar becsapni.

ilyen van én is és millió másik barátom volt így, hogy véletlenül közbejön valami, felnőtt emberek vagyunk megértjük... de azért ebben a nagy internetfüggő világban az ember megnézi 5-10percre a leveleit/facebookot/ki-mit....akkor is ha azt mondta hogy nem lesz gépnél. nem kell ezt így felfogni, ráadásul ha igazad van ha nincs halálra fog szivatni hogy így meg úgy sértegeted, nem bízol benne, bedurcizik...kinek kell ez....ha nem így reagál meg nagyon becsüld meg :)

2011. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, becsapott, mert valójában bodzát szedni ment.
2011. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom csak gyorsan megnézte hogy történt-e valami. Komolyan, hihetetlen, hogy ilyeneken ki tudtok akadni. Ha fáradt, hát fáradt, beszélgetni nem akart, csak -ahogy már írtam - megnézte kivel mi történt.

"kiírtam az üzenöfalra hogy én mekkora egy idióta vagyok" gratulálok, ez meg valóban érett dolog volt :D Hány évesek vagytok, 12?

2011. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ilyen mindenkivel van. azt mondod nem leszel msn-en, mert lefekszel pihenni, de azért csekkolod a kedvenc honlapjaidat:) nem nagy ügy. persze neked kell ismerned a barátodat:)
2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!