Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek mi a baja a melegekkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a baja a melegekkel?

Figyelt kérdés
Hiszen ez nem egy saját döntés hanem így születtünk és kész...
2011. máj. 21. 20:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
91%
Csak annyi hogy ez egy betegség és mellette egy követendő divatpélda amitől hányingerem van:) Arról meg ne is beszéljünk hogy aki régen homoszexuális volt azért börtönbüntetés járt:)
2011. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
természetellenes, Magyarországon így is kevesen születnek, és ez nem fogja javítani a születési rátát az biztos
2011. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Ennél jobban nem lehet elmondani:


http://www.youtube.com/watch?v=euXQbZDwV0w

2011. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
ez nem betegség hanem egy nemi beálítotság kedves hülye
2011. máj. 21. 21:19
 15/37 anonim ***** válasza:

Témábavágó cikk:

[link]


Nekem semmi gondom azzal, ha valaki homoszexuális beállítottságú, de azzal igenis bajom van, ha kérkedik vele és úton útfélen hangoztatja. Pont azért, mert a szexualitás egy intim dolog, ami nem tartozik másra. A heterók sem írják magukra, mint hirdetőoszlopra a saját szexualitásukat.

2011. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Is-is. Akiről 100%-ban biztos vagyok, hogy tuti meleg időtlen idők óta,azokkal semmi bajom.

Legjobb barátom is meleg,szóval...

De a divat-melegeket nem bírom.Lehet az pasi v csaj,egyszerűen nem tudom őket elviselni.

2011. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
az ember azt hinné idővel kihalnak ugye...de hát csak szaporodnak valahogy. VIVÁ kifinomult -büszke- társadalom
2011. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Isten nem véletlenül Ádámot és Évát teremtette, nem pedig Ádámot és Bélát.

Mint minden élőlénynek az embernek is a fajfenntartás a végső célja, amihez férfi ÉS nő kell. A férfi-férfi, nő-nő felállásból soha nem lesz gyerek, ezért ez természetellenes. Mivel viszont a természetet Isten teremtette ami természetellenes az Istenellenes is.

2011. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Kedves előző, semmit sem tudsz a biológiáról. A homoszexuális magatartás nem csak az emberekre korlátozódik számos állatfajnál megfigyelték már. Viszont, ha az állatoknál előfordul, akkor a homoszexualitás nem az emberi viselkedésből fakad. Innentől fogva mivel a világon mindent Isten teremtett (kizárásos alapon Lucifert is Isten teremtette, mivel ha nem az ő termtménye lenne, akkor a kereszténység politeista vallás lenne, tehát Lucifer minden cselekedete közvetve Istené is) nem lehet Isten ellen való.
2011. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 shelter válasza:

Az emberi erzelmek es osztonok rendkivul komplexek. Nem mindig tudod befojasolni, hogy mikor es kibe szeretsz bele. Gyakran es sokan ezt az igazsagot felejtik el.

Melegek mindig is voltak es lesznek.

A vallasos tarsadalmak azonban pont az Adam es Eva koncepcio miatt keptelenek ezt vilagnezetukbe beleilleszteni. Vannak tarsadalmak, melyek mar tuljutottak ezen. Fejlodnek:)

2011. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!