Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért a nő van a középpontban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nő van a középpontban? Miért nem lehet fele-fele?

Figyelt kérdés

Most ezt általánosságban értem, nem egy adott szituációra. Ha végignézitek, akkor arra kell rájönnötök, hogy mindenhol az van, hogy jó neki, meg ilyenek. El kell mondanom, hogy a pasinak egyértelmű, hogy jó legyen a lánynak, mert sokkal nehezebben élveznek el, mint a férfiak. Itt a kérdés arra vonatkozik, hogy miért van ez? Mármint miért sokkal nehezebb egy nőnek elélvezni? Azt már nem kérdezem meg, hogy milyen, mert kürölírni nem lehet, én elég sokat beszélgettem a barátnőimmel, hogy milyen érzés, általában ugyanazokat a válaszokat kaptam, de elképzelhetetlen számomra. Volt aki 2 percig élvezett el, hát hogy van ez, hogy mi meg elmegyünk, max 8-10mp, van mikor kevesebb, és ennyi? Biztosan vannak erre módszerek, hogy hogyan kell ezt nyújtani, hogy tovább élvezzen el a férfi, csak mint általában, ekkor is a nőkkel foglalkoznak.

Félreértés ne essék, nem vagyok ilyen hímsoviniszta disznó, csupán csak az elmélet érdekel, hogy MIÉRT A NŐ AZ ELSŐ?

Az olyan válaszok, hogy mert a férfiaknak mindehogy jó, mellőzzenek, mert ez butaság, aki meg így gondolja, az gyorsan kapjon elő egy szakkönyvet és lapozza végig.


Bocsánat a hosszú kiegészítésért, csak a pontos és használható válaszok miatt tettem.


20/F


2009. márc. 3. 12:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem lesz belőle pénisz, akkor csikló. Nagyon leegyszerűsítve.

Az viszon nem igaz, hogy a nőnek csak clitorális (csikló általi) orgazmusa lehet, hiszen lehet hüvelyi is. Ami eléggé más érzés. Én abban látom a problémát (ha van) hogy annyira koncentrálunk a csiklóra, hogy "nem tanulják meg" a nők a hüvelyi orgazmust, így nagyon sok nőnél az a felállás, hogy előszőr orgazmus, utána "jöhet a fiú".

2009. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
erre is tudok válaszolni... a csikló ugyebár a nő egyik legegyszerűbben elérhető élvezetének forrása, amire viszont szükség van, mivel, hogyha a nő teljesen érzéketlen lenne, száraz maradna a hüvelye, nem lenne semmi, amitől bendvesedne, így a pénisz bevezetése is nehéz lenne, sők, akár a férfi számára is fájdalmas, és ráadásul egy száraz hüvelyben a spermiumok sem tudnak eljutni a petesejtig, mivel köztudott, hogy a spermiumok "úsznak"....és mi másban úsznának el odáig, ha nem a nő nedveiben? tehát ilyen szempontból szükséges valamilyen izgalomkeltő szerv a nő számára is, de az orgazmus, mint korábban írtam, nem feltétel.... így már kielégítettem kíváncsiságodat? mellesleg nagyon sok szervünk van, amelyiknek teljesen fölösleges vagy ésszerűtlen a megléte...legalábbis manapság...ki tudja, miből alakultak ki :) kérdezz meg egy biológust
2009. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%
Azért nehezebb,mert a nőknek tnaulniuk kell az orgazmust,a férfiaknak pedig ösztönös!
2009. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Erről van szó kéremszépen. Nah igen ezek hasznos infók voltak. Köszönöm a válaszokat, tényleg sokat segítettek.
2009. márc. 3. 15:03
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogy a csiklónál van a legtöbb idegvégződés, ezért ott - ha lehet ilyet mondani - relatív érzékenyebbek a nők, mint a hüvelyben. Ott ugyanis nincs annyi idegvégződés, és igen, a csikló ingerlése, kényeztetése okozza az izgalmi állapot fokozását, ennek segítségével termelődik a nedvesség is, és ezért könnyebb elérni a csiklói orgazmust, mint a hüvelyit.
2009. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én válaszolok a KÉRDÉSEDRE:

Sokmindent nem tudsz ám... A hüvelyben alig vannak idegvégződések, mert gondolj bele, mi lenne akkor pl. szülésnél? Vagy menstruációnál se lenne kellemes. Ezért kárpótlásul lett a csikló, ami igenis szükséges az élvezéshez. Lehet, hogy hüvelyi orgazmus így meg úgy, de már bebizonyított tény, hogy a hüvelyi orgazmus se jöhet össze a csikló nélkül. Mert ez a szerv nem csak abból áll, amit te kívülről látsz, befelé is kiterjedt szerv, rengeteg idegvégződéssel, amelyik a hüvellyel, a mellel, sőt még az ajkakkal is összekötik. Szóval, amikor vkinek "hüvelyi" orgazmusa van, mert úgy megy el, hogy nem ér a csiklójához, valójában azértis 1. sorban a csikló a felelős. És persze hogy más érzés, hiszen nem közvetlenül a csikló van ingerelve kívülről.


Az is tény és igaz, hogy a nők orgazmusa hosszabb ideig tart. Nekem nagyon hosszú és erős szokott lenni, viszont jobban esik éppen ezért egyszer elélvezni egy aktus alatt. És épp ezért én szoktam lenni "az első", aki elmegy, utána pedig a fiú, mert amikor ő, akkor még nekem is tart a vége. Viszont van olyan barátnőm, aki sokszor elmegy egymás után, viszont nem olyan hosszú és erős. Szerintem ennek is szervi oka van, egyszerűen a hüvely összehúzódása erősebb. Ja és még azért is lehet ez, mert olyan szempontból van szerepe a nő orgazmusának a szaporodásban (csak ezt rengetegen nem tudják), hogy a férfi elélvez, aztán a nő is, és a hosszú női orgazmus hatására az összehúzódások miatt magábaszívja a spermát, így könnyebben keresztüljutnak a hüvelyen a spermiumok és nehezebben folyik ki a sperma.


Azt hiszem minden kérdésedre válaszoltam. Érdekes a természet...

2009. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
71%

én 14.18.

az, hogy a hüvelyi orgazmus igazából clitorális orgazmus az nem igaz. Az igaz, hogy a hüvelyben nincsenek nagyon idegvégződések viszont van nagy barátunk a G-pont, Ami mogott egy mirigy található. Ez duzzad meg izgalmi állapotban és szörnyen érzékeny lesz. Ez okozza a hüvelyi orgazmust (Ami némi gyakorlás után női ejakulációhoz is vezet, hiszen a mirigy (mint a férfi prosztata) váladékot termel, ami a hugyvezetékbe távozik.

Érdemes mind nőknek, mind férfiaknak kicsit utánaolvasni és sokat gyakorolni. :)

2009. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
59%

na azért vitatkoznék itt pár véleménnyel. Sokszor egy fiúnak se könnyebb, d eoké, fogadjuk el , hogy igen, és a különbség ??

-a lányok általában hidegebbek, fridebbek jóval

-nehezebben oldódnak, így tulképpen evidens, hogy lassabban megy nekik

-én általában nem járok így, ha valóban összeillünk a csajszival, akkor ott bizony azt mindketten élvezzük


Szóval sztem csajszikák, kicsit el kell gondolkodni miért is van ez így .... semmi se véletlen. Lányok sokszor még az ágyban intim helyzetben is szeretnek szerepet játszani, egy srác meg sokkal inkább adja önmagát. Ez ténykérdés.

2009. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszadónak: fő az általánosítás, igaz? Uramatyám, ezt a hímsoviniszta szöveget...
2009. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Igen, de a hüvelyi orgazmusnak is 2 fajtája van. Az egyik amit én írtam, a másik pedig a G pontos, de szerintem sokszor simán össze lehet keverni, én személy szerint úgy vagyok vele, hogy össze-vissza érzek mindenhonnan ingereket és fogalmam sincs milyen fajta, de nem is szoktam ezen gondolkozni. Mondjuk én azért nem teljesen értek egyet, mert a G pontot rengetek nő nem találja magán, az orvosok szerint is rengetegen nem is rendelkeznek ilyesmivel. De amúgy az a mirigy is simán lehet összeköttetésben a csiklóval és szerintem van is, úgyhogy...
2009. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!