Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért a nő van a középpontban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nő van a középpontban? Miért nem lehet fele-fele?

Figyelt kérdés

Most ezt általánosságban értem, nem egy adott szituációra. Ha végignézitek, akkor arra kell rájönnötök, hogy mindenhol az van, hogy jó neki, meg ilyenek. El kell mondanom, hogy a pasinak egyértelmű, hogy jó legyen a lánynak, mert sokkal nehezebben élveznek el, mint a férfiak. Itt a kérdés arra vonatkozik, hogy miért van ez? Mármint miért sokkal nehezebb egy nőnek elélvezni? Azt már nem kérdezem meg, hogy milyen, mert kürölírni nem lehet, én elég sokat beszélgettem a barátnőimmel, hogy milyen érzés, általában ugyanazokat a válaszokat kaptam, de elképzelhetetlen számomra. Volt aki 2 percig élvezett el, hát hogy van ez, hogy mi meg elmegyünk, max 8-10mp, van mikor kevesebb, és ennyi? Biztosan vannak erre módszerek, hogy hogyan kell ezt nyújtani, hogy tovább élvezzen el a férfi, csak mint általában, ekkor is a nőkkel foglalkoznak.

Félreértés ne essék, nem vagyok ilyen hímsoviniszta disznó, csupán csak az elmélet érdekel, hogy MIÉRT A NŐ AZ ELSŐ?

Az olyan válaszok, hogy mert a férfiaknak mindehogy jó, mellőzzenek, mert ez butaság, aki meg így gondolja, az gyorsan kapjon elő egy szakkönyvet és lapozza végig.


Bocsánat a hosszú kiegészítésért, csak a pontos és használható válaszok miatt tettem.


20/F


2009. márc. 3. 12:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
65%

én 12.53

Kiegészítés.

Csak magamról tudok beszélni, de ha eléggé beleélem magam, akkor egy "gyors letámadás esetén" ugyanúgy elég egy nőnek is pár perc mint egy férfinek. Csak tudnod kell teljesen elengedned magad.

2009. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
66%

Hát nagyon sok nőnek nem elég csak pár perc, még gyors letámadásnál sem.

Amúgy meg minek a pasi, ha masztizhatunk, ill. masztizzunk , legalább neked pasinak nem kell majd annyit erőlködnöd, hogy elmenjen a párod, amúgy meg úgyis a fejében dől el a dolog, akkor tényleg minek kelletek?

A masztizást azért akarják erőltetni a lányoknak, hogy könnyebb legyen a pasiknak, mert akkor a lány tudja, mi a jó neki, nem kell vele kísérletezgetni.

2009. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
97%

Én voltam az első válaszoló.

A 3. válaszónak avagy a 12:38-nak:

Én is épp ezt mondtam, hogy mindegyiknek ugyanúgy kell tennie azért, hogy a másik élvezze... tanulj meg értően olvasni, utána pontozz lefele.

2009. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
csak az írja, hogy nem fontos annyira az orgazmus, akinek van. aki csak ácsingózik utána,de sosincs, annak bizony fontos lenne.
2009. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam senkit sem. A lényeg, hogy nagyon eltévedtünk a tárgytól. És sajnos válasz még mindig nem érkezett a kérdésre. A kérdés nem az volt, hogy igazságtalan vagy nem, vagy hogy én önző vagyok, vagy nem, vagy ki tud elélvezni, vagy ki nem, a lényeg a kérdés, hogy MIÉRT nehezebb a női orgazmus előidézése?

Akik a témával kapcsolatban válaszoltak, azoknak köszönöm a válaszokat, akik velem kapcsolatban, azoknak pedig a kritikát.

2009. márc. 3. 13:45
 16/30 anonim ***** válasza:
56%
Én is azt tapasztaltam, hogy a nők hajlamosak elvárni, hogy elégítsd ki őket, aztán jössz te. De persze az is baj,ha gyors vagy, meg az is ha lassú vagy. Ami a természet igazságtalanságait illeti arra azt mondanám,hogy a nők sokkal többször élveznek egymás után, mint a férfiak.
2009. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
97%

szerintem az, hogy a nő nehezebben élvez el, a természet törvényeivel magyarázható, hiszen régesrég, mikor még mi is majdnem állatok voltunk, nem az élvezet volt a szex célja, hanem a szaporodás, amihez pedig egyértelmű, hogy a férfinak mindenképp el kell élveznie, hiszen a hímivarsejtek csak így juthatnak el a méhbe, de a nőnek mindegy elélvez e vagy sem, mert ha nem élvez el, akkor is megtermékenyülhet...valószínű, hogy a nők akkor kezdtek rájönni, hogy ők is képesek orgazmusra, mikor az emberek elkezdték az öröm kedvéért is művelni a szexet, és ha az evolúciót nézzük, ahhoz képest ez nem volt olyan régen....ezért lehet az, hogy a nőkben nincs még berögződve az orgazmus elérése, míg a férfiakban, épp ellenkezőleg, a minél gyorsabb kielégülés van rögzülve....ezért van problémája néha a korai magömléssel a fiatal fiúknak, meg kell tanulniuk elnyújtani az aktust, ahogy a lányoknak meg kell tanulniuk magát az orgazmust... tehát mindenkinek van tanulni és fejlesztenivalója... és az, hogy a nőkön van a hangsúly...nem minden esetben, csak akkor ha épp egy kis tapasztalatlan vagy szűz lánykához próbálsz közeledni, az egyértelmű, hogy fél és kényeztetni kell...de ha kapcsolatban vagy,akkor már mindez kölcsönös mert szerelmen alapul, vagy ha épp már meglett, tapasztalt nőkkel fekszik le egy férfi, igen sok esetben van, hogy pusztán az ő vágyainak kielégítése a tét, és a nőt ez nem zavarja... mellesleg nem kötelező belemenned senkivel semmi olyanba, ami zavar...keress szolga típusú nőket, akiknek csak az lesz a lényeg, hogy neked jó legyen....találsz ám ilyet is....de én akkor is a kölcsönösségre esküszök (monsjuk ez egyértelmű, mert már két éve komoly kapcsolatom van)

remélem, segítettem kicsit megérteni!

20/L

2009. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
83%
Ez olyan érdekes kérdés. Én meg arra lennék kíváncsi, miért könnyebb a fiúknak elmenni, és mért van az, hogy bár a női nemi szervek egyformák, mégsincs minden nőnek orgazmusa? Ezek miért vannak???
2009. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"régesrég, mikor még mi is majdnem állatok voltunk"


ma is azok vagyunk .-)

2009. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ismét kommentelek, de én a fizikai részre gondolok. Tehát minek a csikló, ha van hüvely, és ha genetikailag a női nem úgy van kódolva, hogy csak megtermékenyítésre szolgál a nemiszerve. Az már az én tudatlanságom, hogy nem tudom a csikló szerepét a megtermékenyítés terén, ezért elnézést kérek. Amit én erről hallotam, lehet, hogy butaság, de én úgy tudom, hogy megtermékenyülésnél, sajnos nem tudom melyik szakaszában a terhesség alatt fejlődik a nemiszerv, és amennyiben az nem fejlődik pénisszé, abban az esetben lesz belőle csikló. Bár meglehet, hogy ez hatalmas butaság.
2009. márc. 3. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!