Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért a nő van a középpontban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nő van a középpontban? Miért nem lehet fele-fele?

Figyelt kérdés

Most ezt általánosságban értem, nem egy adott szituációra. Ha végignézitek, akkor arra kell rájönnötök, hogy mindenhol az van, hogy jó neki, meg ilyenek. El kell mondanom, hogy a pasinak egyértelmű, hogy jó legyen a lánynak, mert sokkal nehezebben élveznek el, mint a férfiak. Itt a kérdés arra vonatkozik, hogy miért van ez? Mármint miért sokkal nehezebb egy nőnek elélvezni? Azt már nem kérdezem meg, hogy milyen, mert kürölírni nem lehet, én elég sokat beszélgettem a barátnőimmel, hogy milyen érzés, általában ugyanazokat a válaszokat kaptam, de elképzelhetetlen számomra. Volt aki 2 percig élvezett el, hát hogy van ez, hogy mi meg elmegyünk, max 8-10mp, van mikor kevesebb, és ennyi? Biztosan vannak erre módszerek, hogy hogyan kell ezt nyújtani, hogy tovább élvezzen el a férfi, csak mint általában, ekkor is a nőkkel foglalkoznak.

Félreértés ne essék, nem vagyok ilyen hímsoviniszta disznó, csupán csak az elmélet érdekel, hogy MIÉRT A NŐ AZ ELSŐ?

Az olyan válaszok, hogy mert a férfiaknak mindehogy jó, mellőzzenek, mert ez butaság, aki meg így gondolja, az gyorsan kapjon elő egy szakkönyvet és lapozza végig.


Bocsánat a hosszú kiegészítésért, csak a pontos és használható válaszok miatt tettem.


20/F


2009. márc. 3. 12:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%

Nőknek azért nehezebb elélvezni, mert ugye a férfiorgazmus a fajfenntartáshoz szükséges... a nőé nem. Azért ezt 20 évesen kilogikázhattad volna... de mindegy.

Miért a nő az első? Valszeg neked egy párkapcsolatod nem volt, ahol szerettél egy nőt, mert akkor ott abban a kapcsolatban arra törekedtél volna, hogy neki jó legyen és csak másodlagos lenne, hogy neked is... igen, ezt hívják szerelemnek és szeretetnek... és a nőnek is az a fontos, hogy a párjának jó legyen és élvezze és elélvezzen... csak te gyártasz magadnak egy össze-esküvéselméletet.

2009. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Vannak rá módszerek, hogy a férfi is tovább élvezze, olvass utána: pl. a Multiorgazmusos ffi c. könyvet.


Amúgy nekem még nem volt orgazmusom sehogyan sem, én meg a ffiakat irigylem, tök könnyű dolguk van, szint mindig eljutnak a csúcsra.Hiába hosszabb a nőké, ha nagyon. nagyon sokan el sem jutnak soha a csúcsra.

A ffiaknak elég egy kis vizuális látvány, aztán kész. anők meg sokat agyalnak stb. Épp elég baj ez nekünk, nőknek, hogy nehezebben megy, mint nektek.

A nő pont azért az első, mert te úgyis elmész, ő meg még ha akár egy órát foglalkozol vele, akkor sem biztos. Pl. én. Úgyhogy szeretnék én a helyedben lenni és azon aggódni, mért csak pár másodpercig tart. ( ami után, ha utánanéznél, tudhatnád, hogy meghosszabbítható)

2009. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy első!

Szerintem egy normális párkapcsolatban fiú-lány 50-50%-os hangsúllyal kell, hogy élvezzen mindent, és hogy az egyik ugyanannyit tegyen a másikért. Ahol ez nem így van, ott nekem kétségeim vannak a kapcsolatot illetően.

2009. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Ja és arra én is kíváncsi lennék, hogy :"Mármint miért sokkal nehezebb egy nőnek elélvezni? "Igazságtalan volt a természet, de nagyon.
2009. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, pár megjegyzés, mert látom, nem voltam egyértelmű. 5 éve élek szexuális kapcsolatot, és ezt mindig párkapcsolatban tettem. Hosszabb kapcsolataim voltak, nem is sok, de szünetekben mindig igyekeztem kicsit élni magamat, felejtés képpen.

Az, hogy a fajfenttartáshoz nem szükséges a női orgamzus tény, de jelen esetben nem erre gondoltam. Én fizikai dolgokra próbáltam rákérdezni.

Mellesleg nem vagyok önző, a témához nem tartozik, mint ahogy a véleményed sem, kérlek ne offold a kérdést, hanem válaszolj. A kérdés pedig nem az, hogy én önző vagyok-e, vagy hogyan állok a nőkhöz. Én nem is élvezem az egészet, ha a nő nem élvezi, szóval ez most lényegtelen ilyen szempontból.

2009. márc. 3. 12:40
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Hát pedig akkor is lefeküdnél a barátnőddel, hogyha pl többször nem lenne orgazmusa, nem. Az egy dolog, hogy nem élveznéd, de megtennéd.

Nem is értem a kérdést, mért nem örülsz a ffiúi nemednek?

2009. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Volt már olyan barátnőd, akinek nem volt orgazmusa? Gondolom ,. nem.
2009. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
15 éves korod óta? Hát jó hamar elkezdted és mégsem tudod a választ.
2009. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Bocsánat, pár kiegészítés, ismét. Ha önző lennék, nem foglalkoznék a témával, hanem örülnék, hogy nekem könnyű dolgom van. Lehet furcsa lesz ezt hallani, olvasni, de én igyekztem addig ügyeskedni, amíg a lány el nem élvezett, mert így van nem így van, vélemény szerint, egy jó párkapcsolat alapja, sokban függ a jó szextől. Mivel kapcsoaltcentrikus vagyok, nekem ez fontos, egyetlen lány volt, aki nem tudott velem elélvezni, az első lány volt, de szerintem ez érthető. Van akinek nehezebben megy, de nekem észrevételem, hogy akik sokat törődnek magukkal (értsd: maszturbálnak rendszeresen) azoknak könnyebb elélvezni, mert könnyebben idézik fel az érzést fejben, mivel a nőknél inkább fejben dölnek el a dolgok. Az jelenlegi barátnőm sokkal könnyebben élvez el, ha elötte kielégítem orálisan, arra pedig rengeteg technika van, de a legfontosabb, a kommunkiáció, tessék kinyitni a szátokat, beszélni róla, kinek, hogyan az igazi.

És köszönöm az eddig érkezett válaszokat, találtam közöttük hasznos információt.

2009. márc. 3. 12:46
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem igenis 50-50%-ban kell, hogy a középpontban legyen a nő is és a férfi is. Nekem (mint nőnek) ugyanolyan élvezetet nyújt, ha egy óráig dédelgetem a párom, mint ahogy az is ha ő teszi ezt velem.

Nem érezném jól magam, ha nem adnék neki annyi örömet, mint amennyit kapok. És itt most nem elsősorban az orgazmusról beszélek, hiszen a szeretkezés nagyon rövid része. Szerintem az is nagyon lényeges, de legalább ugyanolyan lényeges ami előtte és utána történik.

2009. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!