Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért nem jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem jön be ha egy fiú a középpontban van?

Figyelt kérdés
Van egy kis problémám. A baráti társaságunkba elég központi egyéniség vagyok, mondhatnám, hogy szeretek szerepelni, de ez így önmagában nem igaz. Mikor a humort osztották többször is beálltam a sorrba, az én poénjaim a legjobbak, de ezzel nem magamat akarom fényezni, ilyen vagyok. 17 éves vagyok, jogsim is van, ezért ha megyünk bulizni vagy házibuliba kocsival járok, ezen minden csaj felkapja a fejét, mert a korosztályba még szoaktlan. Ha új lány van a társaságba a buli elején, látszik, hogy bejövök neki, odajön beszélgetni, igyunk vmit, stb. Viszont, ahogy kezd beindulni a party és én is hozom a formám, ez kezdeti lelkesedés lelankad, mindig. Nem vagyok se unalmas és a stilusom se bunkó, ezt mondták már mások. Akkor mégis mi lehet a baj? Nem jön be a lányoknak, ha vki a középpontban van? Én meg azokat a srácokat nem értem, akik meg se szólalnak végig, mégis egy csajjal mennek haza. Nem szeretnék megváltozni senki kedvéért se, ilyen vagyok és szeretek ilyen lenni.
2008. okt. 23. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem hagyod szóhoz jutni a kiszemelt lányt? :)

Fontos, hogy hagyj másokat is beszélni, legyen szó fiúról vagy épp lánykáról. Ha valamiről beszélgettek, alaposan kérdezd ki a másik véleményét, mert mindenki számára (szinte) a saját véleménye a legfontosabb, amin nem szeret változtatni. Te sem szeretnél formálódni, ahogy írtad.

Egyszerűen csak fontos, hogy meghallgassanak minket és meg is értsenek.

Vagy az is lehet, hogy mivel központi személyiség vagy, félnek a lányok attól, hogy túl sokan tapadnak rád, és bárki lecsaphat a kezükről.

Szerintem kicsit fogd vissza magad, a humor mehet, az mindig bejön, ha épp nincs is téma.

Esetleg ittasan nem szeretnek a közeledben lenni, mikor autóba ülsz :)

Azért sok sikert!

famerilla.

2008. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint én sem csípem a felvágós srácokat, akik 17 évesen kocsival járnak bulizni. :) De szerintem ez részletkérdés.

Megerősíteném az első válaszolót: a lányok is szeretnek beszélni. :) Nem kell minden poént ellőni, ami eszedbe jut, tartalékold legközelebbre. Néha néhány poénnál többet ér, ha meghallgatod a másikat is. :)

2008. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy kezdetben izgalmas vagy, de ahogy kettesbe kerülsz a lányokkal, már nem tűnsz annyira vonzónak. Ne aggódj a megfelelő lányak minden körülmények között tetszeni fogsz.

Petranova

2008. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!