Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig mentek el az első randin?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mentek el az első randin?

Figyelt kérdés

Férfiasan (khm...mármint nőiesen, hiszen nincs \'harmadik\' kezem) bevallom, szoktam nézni a Szexi vagy nem-et.

Az egyik lányt, aki a fönti kérdésre ezt válaszolta: Max. kézfogásig, a zsűri apácásnak minősítette.

Mondom MIVAN?!!

Ez a normális, én első randin ennyit sem engednék meg. A másik embert nem azután kell megismerni, hogy kapcsolatban vagy vele, hanem azelőtt. Két idegen találkozik egymással, akik még szerencsétlen esetben a másik vezetéknevét is tudják, és már azonnal csók miegymás?

Komolyan kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2009. jan. 19. 18:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

20:32 te nagyon tetszettél.

A férfi válaszolóknak meg külön örülök, hisz egészséges értékrendű férfiakból elég kevés van (vagy csak körülöttem...)

2009. jan. 19. 23:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem se puszi se kézfogás se semmi :P Engem csak ne fogdosson senki. Se az elsőn, se a másodikon. Majd amikor eljön az ideje. Hameg apácásnak gondolnak, hát gondoljanak, sokszor saját magam szerint is azvagyok :P És? Nekem ez így jó, ez az én életfelfogásom. 18/L
2009. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!