Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig mentek el az első randin?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mentek el az első randin?

Figyelt kérdés

Férfiasan (khm...mármint nőiesen, hiszen nincs \'harmadik\' kezem) bevallom, szoktam nézni a Szexi vagy nem-et.

Az egyik lányt, aki a fönti kérdésre ezt válaszolta: Max. kézfogásig, a zsűri apácásnak minősítette.

Mondom MIVAN?!!

Ez a normális, én első randin ennyit sem engednék meg. A másik embert nem azután kell megismerni, hogy kapcsolatban vagy vele, hanem azelőtt. Két idegen találkozik egymással, akik még szerencsétlen esetben a másik vezetéknevét is tudják, és már azonnal csók miegymás?

Komolyan kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2009. jan. 19. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk én eleve nem hívok el full ismeretlent randizni, de szerintem ha a dolgok úgy alakulnak a csók teljesen természetes.
2009. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a pusziig, azt is a búcsúzáskor. Az ilyen kereskedelmi TV-s műsorok meg mind hülyeségek :)

Nem az én asztalom a lerohanás az első randin :)


22f voltam..

2009. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen ismeretlen valoszinuleg csak ismerkedés van az elso randin. De ha már olyas valaki akiért ki vagyok nyulva régebb ota, akkor a csok belefér, sot alig várom :-) De attol is fugg, hogy milyen volt a randi és hogy éreztem magam és akarok e egyáltalán valamit az illetotol!
2009. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék bele rögtön a csókba. Ahhoz meg kell hogy ismerjem. Nálam puszi volt először három. aztán egyre kevesebb:D ÉS a végén jött a csók:D
2009. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden függ attól, hogy ismered-e korábbról a fiút/lányt, akivel randizol. Ha nem ismerném, én még a kézfogásba sem mennék bele, mert az első alkalmak nem erről szólnak - ha ismerem, első pár alkalommal max. a kézfogásba sztem.

Ezek a TV show-k nevetségesek, semmi közük sincs a valósághoz.

2009. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kézfogás....puszi ennyi...azt majd jöhet a többi is, nem szabad elsietni semmit sem.
2009. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
puszi
2009. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
végén köszönéskor puszi.
2009. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nálam max kézfogásig menne a dolog..első randin, tovább biztos hogy nem. az meg,hogy erre ki mit mondd, nem érdekel..számomra ez a "normális".. inkább legyek "apáca" mások szemében, mint "ri.banc" a saját értékrendemben.. :)
2009. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hogyan alakul a randi. lehet nem is tetszpünk egymásnak, akor csak puszi az elbucsuzásnál barátilag.

csók csak ha teljesen odalettünk egymásért, mert olyan jól sült el az egész, de csak ha látom a lányon hogy akarja.

2009. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!