Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-22 évesek! Meddig mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 évesek! Meddig mentek el az első randin? Egyáltalán mennyi ideje tartó találkozgatás után randiztok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 21:32
 1/7 Moszuke ***** válasza:

egyén függő.

én, max kézfogás, búcsú puszi (nem smár csak egy gyors szájra puszi, semmi bő nyál meg szájharapás, ajak nyalás...)

2010. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát én két hét msn után taliztam vele..és egy szájra puszi volt és utána kézfogás mert szerinte nem tudott nekem ellenállni és engem is megbolondított elsőre..már 1,5 éve együtt vagyunk..
2010. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindjárt 21 vagyok, és még nem randiztam. De köszönöm kérdésed...
2010. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. randin kézfogás, puszi...ha a srác kezdeményezi, akk szájrapuszi :)...de volt 1 barátom, aki már az 1.nél lekapott:S....hamar szakítottam is vele. nem szeretem elsietni a dolgokat. 20/L
2010. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hú, hát úgy tűnik én nagy kanállal eszem az életet, mert nekem bőven belefér első randin csók, ha már ismerjük egymást egy ideje és kölcsönösen bejövünk egymásnak.
2010. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem is csók beleférhet elő randin
2010. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első randin a legjobb a szex ha egymásra vagytok kattanva.

Ha nem, akkor is :D

Nekem két ilyen kapcsim is volt.. egyikben fél, másikban 2 évig voltam együtt a csajjal. Egyik sem volt ku.rva, meg sem fordult a fejemben. Jött magától a dolog a smúz után. Lényeg hogy tudjátok, mire van szükségetek.

2010. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!