Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akkor is kellett volna viszono...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kellett volna viszonoznom, hogy a párom kielégített, ha nem volt kedvem hozzá? 25/l

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban annyira nem volt kedvem szexelni, fáradt is voltam, és sajnos pont most tudtunk csak pár nap erejéig találkozni egy kis kihagyás után…első nap szexeltünk, de nem tudtam átélni, ezért többi napon nem vàgytwm rá. A barátommal sokszor összebújunk és többi nap is éreztem, hogy fel van izgulva meg kezdeményezne, de nekem nem volt hozzá hangulatom annyira. Mivel másnap is ez történt és megint próbált kezdeményezni, kérdezte, hogy lehúzhatja-e a bugyim, szívesen kinyalna. Nem akartam megint elutasítani, gondoltam inkább belemegyek. Orálisan kielégített és végül el is mentem, de egyszerűen nem jött volna őszintén, hogy ugyanezt viszonozzam, ezért inkább nem játszottam el, hogy jaj de le akarom szopni…Összebújtunk, megköszöntem, mondtam, hogy ne haragudjon, kicsit fátdadt vagyok…azt hittem megbeszéltük, de azóta felhozta a dolgot, hogy kívànom-e őt mert nem visoznoztam stb.

okt. 7. 22:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
67%
30: Én sem tudom miért szövögeted tovább a dolgokat, én lezártam egy nemleges válasszal ezt a kérdést, te bonyolítottad túl, hogy dehát a férfiak így meg úgy, meg hogy ócsárolják a kérdezőt vagy valami hasonló agymenés.
okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
78%
31. Pedig szerintem nagyon jókat írtál, ellenben a másik emberrel. Sajnos eléggé tirpák szintén reagált, valamiért nagyon magára vette a dolgokat.. lehet frigid szegény. :(
okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
28%
#32 azt se tudod, mit jelent frigidnek lenni :D
okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
70%
Igen, mert csak így lehet lenyugtatni egy férfit. Ha nagyon nem akarna egy lány szopni, csak lehúzza a bugyiját és a férfi pedig a punci látványára kiveri.
okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
74%
33. Igazad van, ne is tudjam meg soha, kívánom magamnak. :)
okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
72%

Én férfiként mélységesen szégyellném magam, ha a saját kielégülésem fontosabb lenne, mint a szerelmem közérzete.

Kapcsolatunk elején letisztáztuk, hogy ha valamit csinálok, azt azért teszem, mert én is vágyok rá, és hogy nincs olyan, hogy "cserébe" kellene csinálnia bármit. Ha valamihez nincs kedve, akkor azt mondja meg, és akkor nem csináljuk. Szóval már eleve olyan sem lenne, hogy akarata ellenére kinyaljam, ha pedig kinyalom, azt nem azért teszem, mert valamit várok cserébe. Főleg ha tudom róla, hogy épp fáradt, vagy kedvetlen, akkor utolsó szemétnek érezném magam, ha még ezzel nyaggatnám. Utólag meg ezzel inzultálni felettébb gerinctelen dolog.

okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

#36 na, ez a jó hozzáállás :) kevés férfi és nő olyan, mint te. Látszik le is lettél pontozva.

Tegyük hozzá, hogy a nőknek is ugyanilyen felfogással kellene rendelkezniük és sokkal szebb lenne a helyzet :) tehát mind a két félnek így kellene hozzáállnia.

okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
60%

36,37


Mindkettő jó. Én nőként írtam, szeretek adni. De például azt nem szeretem a paromban, hogy amikor adok orált, mindig csak fekszik. Én például azt szeretném megélni közben hogy álljon, irányítson engem neki hogy jó. Akár szájjal, akár kézzel. :)

okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!