Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akkor is kellett volna viszono...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kellett volna viszonoznom, hogy a párom kielégített, ha nem volt kedvem hozzá? 25/l

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban annyira nem volt kedvem szexelni, fáradt is voltam, és sajnos pont most tudtunk csak pár nap erejéig találkozni egy kis kihagyás után…első nap szexeltünk, de nem tudtam átélni, ezért többi napon nem vàgytwm rá. A barátommal sokszor összebújunk és többi nap is éreztem, hogy fel van izgulva meg kezdeményezne, de nekem nem volt hozzá hangulatom annyira. Mivel másnap is ez történt és megint próbált kezdeményezni, kérdezte, hogy lehúzhatja-e a bugyim, szívesen kinyalna. Nem akartam megint elutasítani, gondoltam inkább belemegyek. Orálisan kielégített és végül el is mentem, de egyszerűen nem jött volna őszintén, hogy ugyanezt viszonozzam, ezért inkább nem játszottam el, hogy jaj de le akarom szopni…Összebújtunk, megköszöntem, mondtam, hogy ne haragudjon, kicsit fátdadt vagyok…azt hittem megbeszéltük, de azóta felhozta a dolgot, hogy kívànom-e őt mert nem visoznoztam stb.

okt. 7. 22:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Hát persze, hogy le lettem pontozva, hiszen az igazat írtam le. Így nem tudják a férfiak azt az állátszatot fenntartani, hogy de ők mindent megtesznek a nőkért, csak a bunkó nők azok, akik ezt nem értékelik.

Hát a legtöbb esetben nem ez a helyzet! Csak elvarnak, de semmit nem adnak. De a nők is így vannak vele, mondom. Nekünk kötelességünk szopni, a férfiaknak semmi sem kötelező :) ezért lettem lepontozva, mert ezt rossz olvasni :)

okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkit lepontoznak, ha nem olyan valasz jon amire varnak.
okt. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
82%
21: Azért lettél lepontozva, mert nem ismered a kérdezőt és nem tudhatod, hogy rendszert fog-e csinálni ebből, szal felesleges azzal jönni, hogy de bezzeg a férfiak, mert pont a nők szoktak zsarolni a szexel, lehet most vérszemet kap mert tudja így is úgy is megkapja az orált, azt menni fog a most fáj a fejem ameddig a faszi meg nem unja a nyalást.
okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 21-es, te nem az igazat írtad le, hanem a véleményed, ami szubjektív és eltér másokétól, jelenesetben szélsőségesen off-on vagy, hiszen senki nem osztja a nézeteid, gondolom pont ezért ez a nagy keserűség a lelkedben, mert te valóban elhiszed, hogy reálisan látod a világot, mindenki más hülye.
okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

#23 nem, nem hiszem, hogy ezért lettem lepontozva.

Senki sem ismeri a kérdezőt, ergo mindenkit le kellett volna pontozni.


Nektek az a bajotok, hogy nem a nőt hibáztatom, mikozben leírta, hogy fáradt volt és hogy ezt mondta is a parjának, de a párja csak nem hagyta nyugodni (tehát nem megértő a pasi)

Igen, nektek az a bajotok, hogy én nem csináltam azt, hogy ELŐRE feltételezte volna, hogy a kérdező nem fog a jövőben szexelni már a párjával?


Mi van veletek? Szóval akkor tényleg az a baj, hogy a kérdésre valaszoltam, nem pedig a nőt ócsároltam, ahogy itt minden férfi és nő teszi. Értem. Nem baj, inkább leszek kívülálló ilyen esetben

okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
83%

25-ös, pont azért lettél lepontozva, mert badarságokat írsz, nem azért, mert x vagy y pártját fogtad. Én a nő oldalán voltam a kommentemmel és mégis 100%-ban hasznosnak találták mások a válaszom.

"Senki sem ismeri a kérdezőt, ergo mindenkit le kellett volna pontozni." Ez megint egy logikai bukfenc. Senki nem ismeri a kérdezőt, de te mindenkit ismersz, aki válaszolt és tudod kinek mi a baja és mi alapján pontozta a kérdéseket?! Hát sejtettem, hogy nem vagy túl intelligens, de most már be is bizonyítottad. Innentől már nem vagy vita partner. Érezd jól magad a világodban.

okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
17%

#26 Pont leszarom a kérdező nemét, ugyanezt írtam volna, ha ő a férfi.

Nem kell állandóan eljátszani az áldozatot.

okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
17%

#26 éppen ez az, hogy logikai bukfenc! :D ezért tartom butaságnak, hogy ezért pontoztak volna le, mert nem ismerem a kérdezőt, ahogy az előző válaszban volt írva.

SENKI nem ismeri a kérdezőt. Ha engem ezért lepontoznak, mindenkit le lehetne, ami nyilvánvalóan hülyeség.

Nem is tartom magam intelligensnek egyébként, a baj az, hogy te annak tartod magadat.

okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
25: Én nem ócsároltam, azt válaszoltam, hogy nem. Viszont te mentél ebbe a témába ennyire bele, mélyen bele, totál nem ide tartozik szerinted milyenek a férfiak. Most nem mondom, hogy nem lehet néha egyoldalú a dolog, de semmi garancia nincsen hogy ez vajon egyszeri eset vagy tartós dolog lesz. 23-as voltam.
okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
#29 semmi garancia rá. De a kérdező nem a jövőre kérdezett rá, hanem erre az egyetlen esetre. A történet tovább szövése nem tudom, ebben az esetben miért relevánsabb, mint az adott esetre valaszolni.
okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!