Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akkor is kellett volna viszono...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kellett volna viszonoznom, hogy a párom kielégített, ha nem volt kedvem hozzá? 25/l

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban annyira nem volt kedvem szexelni, fáradt is voltam, és sajnos pont most tudtunk csak pár nap erejéig találkozni egy kis kihagyás után…első nap szexeltünk, de nem tudtam átélni, ezért többi napon nem vàgytwm rá. A barátommal sokszor összebújunk és többi nap is éreztem, hogy fel van izgulva meg kezdeményezne, de nekem nem volt hozzá hangulatom annyira. Mivel másnap is ez történt és megint próbált kezdeményezni, kérdezte, hogy lehúzhatja-e a bugyim, szívesen kinyalna. Nem akartam megint elutasítani, gondoltam inkább belemegyek. Orálisan kielégített és végül el is mentem, de egyszerűen nem jött volna őszintén, hogy ugyanezt viszonozzam, ezért inkább nem játszottam el, hogy jaj de le akarom szopni…Összebújtunk, megköszöntem, mondtam, hogy ne haragudjon, kicsit fátdadt vagyok…azt hittem megbeszéltük, de azóta felhozta a dolgot, hogy kívànom-e őt mert nem visoznoztam stb.

okt. 7. 22:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont én nem hagynám, hogy ezt eljátszad velem, kivéve, hogy ha 100%-ig biztos vagyok benne, hogy fordított esetben te is megtennéd értem ugyanezt.
okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
91%

Kiverni n3ki nem sok idő. Párom 5 perc alatt elsült tegnap. Mondjuk én annyira felizgultam, hogy szinte elfolytam mellette. (Nekem megvan, ezért nem volt szex)


De én a helyedben legalább kézzel kielégítettem volna.

okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
8%

Hogy fel vannak háborodva a kedves valaszolók (még nők is!!), hogy nem viszonozta a kérdező!! Alapból a pasi csak azért nyalta ki, hogy utána viszonozva legyen, szóval a pasi nem önzetlenül nyalta ki.

Szóval a szex lehet egyoldalú, ha a férfi élvez el. Akkor nem, ha a nő.

Ugyanis egy gyors szopás az mindig kell hogy legyen pl bulikban, vagy ha a nőnek megvan és esetleg fáj az egész teste, ömlik belőle a vér és a háta közepére se kívánja a szexet, de azért szopja le a párját, mert ez kötelessége alapból, meg hát nehogy még felrekurjon szegény ember, hiszen volt egy éjszaka, amikor az asszony kötelezően nem tette a dolgát.

De!!! Egy férfi ezt nem csinálhatja! Ott nincs olyan, hogy önzetlen, viszonzatlan nyalás, mert az már nekik kasztrálás, meg szegénynek állt a fhasza, meg úgy egyébként is, ez a szolgaiság nem a férfi dolga, hanem a nőé.

És még egy nő is képes volt bekommentelni, hogy de kotelessége lett volna leszopni vagy kiverni, hiszen ő is megteszi a kötelességét...


Elárulom, hogy nálam is előfordult sokszor, hogy kiverem és/vagy leszopom a páromat viszonzatlanul.

De ez a felfogás, hogy de ez a nőnek kötelező, ez rettenetes. Szerencsére párom nem így van vele. Ha nem szopom le, pedig áll a farka, akkor megérti, hogy valami nem okés velem, nem pedig még hisztizik. Persze valamilyen szinten ő is tipikus férfi, mert nyalni nem nagyon nyal csak úgy 😂 mindegy, ez a nők sorsa.

okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
78%

13. Senki nem mondta hogy Úr Isten most mi lesz vagy hogy muszáj lett volna neki.


Én szeretem a párom, ha nem vagyok jól kiverem neki vagy kényeztetem, viszonyát nélkül. Vica versa.

okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
62%
A pasik se mindig viszonozzàk.
okt. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 menta34 ***** válasza:
89%

Szegény #13 több mínuszt kapott, mint megértést :)

Azt kell megértsék a nők, hogy a férfiak szexualitása olyan mint a növény öntözés. Semmi baj ha kimarad egyszer, de másnap kap vizet. Viszont ha hagyja száradni abból tartós sebek lesznek a lelkében. Aki lusta a rendszeres öntözésre vagy azt érzi számára megerőltető az keressen magának kaktuszt ne muskátlit. A kaktusz lehet, hogy szúr és keveset virágzik de elvan törődés nélkül napokig, hetekig.

okt. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%
"szegény" 13-as azt nem érti, hogy nem viszonzásért nyalt a pasi hanem hogy kedvet csináljon. Nyilván mindenki magából és a saját tapasztalataiból indul ki.
okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
87%
Én nem fogadtam volna el a nyalást, viszont kivertem volna neki. Ha nem akarom, akkor nem akarom. Bár ez nálam évente max 2-3 nap, mert egyébként extrém szexmániás vagyok
okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem volt kedved a szexhez, az önmagában nem lenne számomra gond (ha ez nem rendszeres). Az viszont kiborítana, hogy ezt nem kommunikálod felém, csak próbálkozok, kinyallak, te meg lepattintasz. El kellene ilyenkor mondani néhány mondatban, hogy ne haragudj, de fáradt vagyok, szar kedvem van, fáj a fejem stb., most inkább ne.
okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%

Nyilvan nem kellett volna. Ha viszont hosszu tavon nem tudjatok egymast megfeleloen kielegiteni, akkor nem vagytok egymashoz valoak.


Kereshetsz egy aszexualist, vagy egy szub fiut is, aki barmikor boldogan kinyal a viszontas remenye nelkul.

okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!