Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most viszonoznom kellene az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most viszonoznom kellene az ajandek arat?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt es a szekrenybe epp takaritottam ( egyutt lakunk) es mondtam a baratomnak, hogy szeretnek karacsonyra egy szep penztarcat. Amit megis talaltam, de nem gondoltam volna, hogy egy x markatol fogja venni es 50 ezer lesz. En max 20 ezret gondoltam.. (nem volt kikotesem hogy markas legyen! )
2020. dec. 2. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér anyagilag akkor igen. Ha nem fér bele, akkor nem.
2020. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell. A FÉRFI dolga, hogy költsön.
2020. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem te mondtad, hogy x forintért kérsz ajándékot, meg hogy egy specifikus pénztárcát akarsz, vagy hogy csak egy bizonyos márka jó.

De amúgy, ha megengedheted magadnak, nyugodtan vegyél drágább ajándékot, ha meg nem, akkor ezért ne verd adósságba magad. Nyilván a párod tisztában van az anyagi helyzeteddel, és ha te sokkal rosszabbul keresel, akkor tisztában van azzal, hogy te ennyiért fogsz neki vásárolni.

2020. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Koszonom, akik hasznos valaszt adtak :)
2020. dec. 2. 10:49
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
20 is sok lenne egy pénztárcáért... mindenesetre az ő dolga, hogy mennyit költ rád. Nem kell viszonozni, de lehet, hogy megjegyzi, ha nem teszed.
2020. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Kezdődik ott, hogy elvileg nem is tudhatod, mennyibe került.
2020. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

A hasznos válasz: "nem kell, a férfi dolga hogy költsön".


Gratulálok, nők egymás között.

2020. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7: Az a szerencsétlen FÉRFI, és egésznap itt trollkodik.
2020. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell viszonoznod az árát. Ő tudja mennyi fér neki bele a kerétbe, te nem kötötted ki hogy milyen márkát, milyen értékben szeretnél. A férjem is ilyen egyébként. Tavaly kértem karácsonyr egy hajszárítót, mert amit addig használtam, már 15 éves volt és nagyon nyögvenyelősen tudtam csak hajat szárítani vele. Semmit nem vártam el, nem kötöttem ki, annyit kértem hajszárító legyen. Erre megvett nekem egy 160 ezerbe kerülő hajszárítót. Most szerinted? Mégis mivel, hogyan viszonozhattam volna ezt az árat?
2020. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
1%
Ő pén(tárcát) ad. Te viszonozd! De ne pénzzel, hanem a kis testedet tartsd oda neki!
2020. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!