Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most viszonoznom kellene az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most viszonoznom kellene az ajandek arat?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt es a szekrenybe epp takaritottam ( egyutt lakunk) es mondtam a baratomnak, hogy szeretnek karacsonyra egy szep penztarcat. Amit megis talaltam, de nem gondoltam volna, hogy egy x markatol fogja venni es 50 ezer lesz. En max 20 ezret gondoltam.. (nem volt kikotesem hogy markas legyen! )
2020. dec. 2. 10:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem tudom,hogy van vele más,de nekem megszakadna a szívem,ha ennyi pénzt kiadnék egy pénztárcáért.

Még a 20000ft is rengeteg.

Önmagában a pénztárca látványa felhívás a tolvajoknak keringőre...

2020. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, hogy miért vagyok lepontozva? Mert FÉRFI válaszolóként leírtam az igazat?

A FÉRFIAK, azért vesznek gáláns ajándékot, mert szexet akarunk. Lehet lepontozni, de a tények makacs dolgok.

Nem azt akarja, hogy költs, hanem azt, hogy CENZÚRÁZVA a kis CENZÚRÁZVA, majd az arcodra CENZÚRÁZVA, utána pedig a CENZÚRÁZVA.

2020. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 BeefEater ***** válasza:
Dehogy kellene viszonoznod. De ilyenkor hasznos megbeszélni előre az értékhatárokat, hogy nehogy úgy érezd, hogy te kevesebbet adsz. De nem az anyagi érték a lényeg.
2020. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
13.-nak. Értékhatárokat tisztázni? Mi ez, egy sulis-osztály ajándékozás, névhúzással? A FÉRFI annyit költ amennyit tud és akar. A nő meg ezt honorálja, szex, vacsi, szex, félrenézés, szex, pár szabadnap formájában.
2020. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 BeefEater ***** válasza:
14, nem fillérre pontosan, de ha van, akinek rosszul esik a nagy árkülönbség akkor érdemes annyit megbeszélni, hogy "tízezeré'". Vagy akár hogy nem veszünk egymásnak semmit. Ez nem anyagiaskodás, csak ha már ajándékozunk akkor az lenne a cél, hogy a megajándékozott boldog legyen és nem az, hogy kellemetlenül érezze magát.
2020. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%

15.-nek.


Akkor a srác ne vegyen magának 150-ért öltönyt, mert majd zavarja a lányt, hogy ő csak 30-ért vesz ruhát?

Vagy ha a srác hazavisz egy 20.000 forintos szarvas húst, akkor vacsorakor kérje el a lánytól a tányért pörkölt árát?


Meg honnan tudod, hogy a szex, mennyit ér meg a srácnak? Meg milyen kaliber a lány?

2020. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 BeefEater ***** válasza:
16, ajándékozásról van szó, hogy ki mennyiért vesz a másiknak. Saját magának továbbra is azt vesz amit akar. Nem is tudom, hogy merült ez fel.
2020. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

17.-nek.


Úgy, hogy ha már valaki magára költ, akkor a csajára is költ. ÉN szoktam.

Vagy hozzam kellemetlen helyzetbe, hogy én elmegyek nyaralni, ő meg nem tud, mert nincs pénze?

2020. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
11, mint irtam, csak annyit kertem a paromtol, hogy penztarcat vegyen, ennek orulnek most, mert tonkrement. Nem beszeltunk semmilyen osszeghatart, en 20.000 ft gondoltam szanni az o ajandekaba. Aki pedig a szex teman van fennakadva, semmi ilyet nem ker cserebe, sot a kapcsolatunkba en igenylem tobbet.
2020. dec. 2. 14:10
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

19.-nek.


És? Te 20-ra gondoltál, ő meg 50-re. Ennyi. Sokat agyalsz, ezt a pasik nem komázzák!

2020. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!