Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit akarhat, kellene e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat, kellene e viszonoznom?

Figyelt kérdés

Szóval nem is tudom hova kellene írni a bejegyzést... ne kövezzetek meg érte 😅

A helyzet az hogy dolgozom és.. egy kolléga akit ritkán látok (beugrósként dolgozik) vett nekem random” üdítőt

(1hete vagyok a munkahelyemen) látom rajta hogy pozitívan áll hozzám, de még nem tudom az okát biztosra komolyat vagy csak kalandot szeretne

És mivel elég régen volt barátom”

És azt szeretném megtudni hogy ilyenkor melyik az okosabb döntés:.

Viszonozni neki (én is veszek valamit..)

Vagy még ne, és helyzet adja magától

Illetve ha az utóbbit választom későbbiekben merne e majd kezdeményezni?


2020. ápr. 18. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit. Azt nem írtad, bejön-e a pasi.
2020. ápr. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Viszonozhatod te is valami kis aprósággal, de az is teljesen jó ha csak mikor dolgozik ő is, odamész hozzá beszélgetni. Abból már lejön hogy szívesen megismernéd vagy töltenéd vele az időt, vagy legalábbis valamilyen szinten szimpatikus. Majd idővel kiderül milyen irányba haladtok és mennyire komolyan gondolja, lehet csak szimplán kedvesség volt (mert újonc vagy) és nem akar semmit.


Nekem ebből az jön le hogy tetszik neked, de ha nem, akkor nem kell semmilyen módon viszonozni, szimplán az a köszönöm elég volt amit akkor mondtál mikor kaptad az üdítőt.

2020. ápr. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, nekem nagyon tetszik.

És ha nem viszonzom csak keresem a társaságát merne újra kezdeményezni? Ti mernétek?

És igen tudom ott van hogy csak szimpla kedvességből tette, de ha van kisebb esélye hogy tetszek neki akkor meg nem kellene elrontani..

És köszönöm az eddigi válaszokat! 🙂

2020. ápr. 18. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!