Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat valójában?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat valójában?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek. Sajnos most már keveset beszelunk. El hívtam moziba aminek nagyon örült meg mondta milyen cuki vagyok es belement. Mikor pár nap múlva pontositottunk volba azt mondta nem tudja hogy fog ra érni meg ilyesmi. Akkor hanyagoltam es mikor nem rég beszéltünk felhoztam hogy jó lenne találkozni és ő is így gondolta. Azóta nem beszéltünk mit akarhat valójában? Egyszer akarja egyszer nem most mit csináljak?
2019. dec. 30. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan, vagy csak nem mer elutasítani.
2019. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerintem nem szeretne semmit, csak ahogy az előttem lévő is írta nem mer elutasítani/nem szeretne megbántani.
2019. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!