Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat?

Figyelt kérdés

Szòval köszönöm annak aki elolvassa ezt.


Annyi lenne a lènyeg, hogy van 1 fiù, korombeli, ès teljesen jòl el beszèlgettünk (chat, messze lakik) viszont 1 valami nem stimmel benne.


Nagyon sok mindenről beszèltem màr vele, sok problèmàt àtvesèztünk, a vilàgnèzetünket stb.


Nem règiben megtudtam egy baràtnőmtől, hogy ő többet èrez iràntam, mind ezt azutàn mondta el a baràtnőmnek hogy össze vesztünk.


Viszont.. èn sosem èreztem azt, hogy ìgy èrezne iràntam. Nagyon kis cuki fiù meg minden, iszonyat helyes is, ès valamikor kèső estig beszèlgettünk.


Ezzel az esti beszèlgetèssel az a baj, hogy ő csak este ìr. Gondolom azèrt, mert màr a kid haverjai elmentek aludni meg minden, ès nem èrtem, ha bejövök neki nappal pl mièrt nem ìr. Mondta, hogy mikor unatkozik a beszèlgetèsünket is vissza nèzi stb, ahogyan èn is ezt teszem.


Most màr vagy 3 napja eltűnt, ès sokszor volt, hogy napokra eltűnik. Nagyon flegma is valamikor, pl amikor nem tetszik neki valami ès tökre fàj. Szòval szerintetek mit akarhat most?



2020. ápr. 2. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Az hogy nem minden nap beszéltek, az nem gond. Az hogy csak este inkább, az se, kényelmesebb gondolom neki hogy nem kell közben mással foglalkoznia és mondhatni megszakítás nélkül tudtok beszélni. Vagy csak szimplán más dolga van nappal vagy mással köti le magát. De persze az is lehet hogy olyankor más lányokkal írogat, hisz senki nem tudja mit csinál.


Itt a flegmázásra fektetném a hangsúlyt és hogy már most fájdalmat okoz vele. Mi lenne akkor ha együtt lennétek? Szerintem ha valaki már az ismerkedési fázisban bánt/megbánt, az egy jó jel arra hogy kerülni kell őt.


Hogy válaszoljak a kérdésre is, nem csinál semmi olyat amiből bármire következtetni lehetne, az hogy azt mondta többet érez irántad, nem hogy nem jelent semmit, de pont hogy megint vészjósló, mert akkor tette amikor összevesztetek (mintha ezzel akart volna "visszaszerezni"/kibékülni) és ráadásul nem is neked, hanem a barátnődnek.

2020. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem az a srác csak unatkozik és amikor úgy tartja kedve, akkor írogat veled, de ha sokszor flegma/3 napja eltűnt ez így érdekes... De ha neked is tetszik akk valld be neki, nem veszíthetsz semmit
2020. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudja hogy bejön nekem.
2020. ápr. 2. 19:46
 4/4 theRealPinkman válasza:
100%

KB a srác full olyan mint én:D ezért ezt könnyű lesz leírni.Bocs ha sértődés lesz de az van amit már korábban is írtak,az hogy csak unalom céljábol dumál veled,főleg este.Meg ha eltűnik napokra az meg színtén azért van...

Hidd el mikor este írkáltok az "aranyapa" arra vár hogy mikor küldöd neki a képet...tényleg bocs de ez van:/ A legtöbb korombeli ilyen(gondolom 16-17 kb).

2020. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!