Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? 16/L

Figyelt kérdés

Egy sráccal egy osztályba jarok szeptember óta eddig annyira fel se figyeltem rá csak mint haver de most voltam vele közös házi bulin és a vége fele már mindenki nagyon kivolt dőlve mi már nem tudom hogyan de a szőnyegen fekudtünk úgy h a feje a lábamon konkretan bebújt a szoknyám alá és igazábol a keze is ott volt én meg kozben simogattam a hátát de hozzá teszem hogy már nagyon részeg voltam de a kezét nem hagytam tul kozel menni magamhoz. És igazábol eddig csak nagyon picit utalgatot hogy pl részegen könnyen rám lehet e mászni meg ilyenek és most nem tudom hogy mit gondolhat rólam. Még nagyon szégyelem hogy én ezt hagytam mert amugy elégge félenk vagyok főleg fiúkkal (még nem volt pasim). Na de a lényeg hogy erre az egeszre nem számitottam meg csókot is kért tőlem hála a jó égnek nem adtam neki.

És kerlek szóljatok ha valamit nem ertetek mert bennem még nagyon friss az élmeny és megbolondulok.


2019. ápr. 28. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na mégis, vajon mit akarhatott akkor? Azt! De még meg is kérdezte, hogy kapható vagy-e rá részegen, akkor sem esett le? Azért 16 évesen lehetne annyi eszed, hogy felfogd a történteket és soha ne idd le magad ennyire...
2019. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahj tudoom de tényleg csak annyit? Muszály volt leirnom valahova mert barátnom hat jah ő támogatná viszont én ezt nem akarom hogyan kene szépen elmondani neki h nem vagyok kapós rá?
2019. ápr. 28. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak annyit. Szóval a barátnőd támogatná, hogy ürítő lyuknak használjon és aztán eldobjon a srác? Grat, igazán figyelmes barátnőd van...Mellesleg ezzel könnyen szerezhetsz negatív hírnevet, mert úgysem marad titokban, hogy megfektetett. Részeg volt, azért viselkedett így, mert kanos lett a piától, tehát nem kell lekoptató szöveg, csak zárd össze a lábad, ha legközelebb bepróbálkozik.
2019. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni.
2019. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amelyik pasi ilyet csinál, az téged k.rvának néz és csak a testedet szeretné felpróbálni.


Egy normális pasi beszélget veled, meg akar ismerni.


Fontos: az alkohol nem mentség semmi alól!

2019. ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak dugásra kellenél neki, ne legyél buta.
2019. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!