Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akibe több mint egy éve menthetetlenül beleszerettem. December elején elmondtam neki, hogy mit érzek, de kiderült hogy neki más tetszik. Az a lány offolta utána. A fiú a padtársam is és együtt szoktunk suli után hazamenni. Egy hónapja már kicsit furán viselkedett mert nagyon sokszor beszélt velem stb. és megkérdeztem, hogy akar e egyáltalán valamit. Azt mondta, hogy igen mert tetszek neki és szerinte már alakul köztünk valami, de ő még nem áll készen egy kapcsolatra. Amikor ezt mondta rá egy hétre megöleltem amikor elköszöntünk (igazából nem tudom miért de úgy éreztem hogy muszáj megölelnem). 2 hete már mindig kézenfogva sétálunk a városban és volt olyan hogy az egyik barátjának azt mondta, hogy együtt vagyunk. Szerintetek van valami komoly szándéka?
2020. márc. 7. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nincs.

Aki tetszett neki offolta akkor jo leszel te is alapon gondolkodik.

Te meg simán beveszed.

Amikor megmondtad neki hogy tetszik akkor miért nem mondta ő is?

2020. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

1. most ilyen alapon, aki nem az első barátnőjével éli le az életét, az mind csak jó lesz az alapon csinálja? Butaság.


Persze ez is benne lehet a pakliban, nem mondom, de azért egy esélyt megér.

2020. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát azért december nem volt olyan régen, szóval ha tényleg szerette a lányt akkor ezt meg nem heverte ki.

Szerintem "ha nincs ló, jó a szamár is" helyzet van.

2020. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

#2 Azért más az, mert lemegy egy kapcsolat a maga hibáival és problémáival, lezárod és továbblépsz. Itt a másik lány offolta és azután kezdett el érdeklődni a kérdező iránt, tehát eléggé úgy érződik hogy most jó lesz ő is alapon áll hozzá.


Persze nem látunk a fejébe, fogalmunk sincs mit gondolhat. De azért ugye tudjuk milyen a valóság, attól hogy valaki szerelmet vall neked, te még nem fogsz beleszeretni, főleg hogy az volt a válasz hogy neki más tetszik.


A kérdésre válaszolva, ő tudja csak mi akar, más nem. 1 hónapja tart akkor ez a közeledés? Ahhoz képest a kézenfogás már elég komoly. Megkéne beszélni vele hogy akkor most mi van köztetek, mit szeretne, készen áll-e a kapcsolatra. Mert az úgy nem korrekt, hogy nem akar tőled semmi komolyat, de azért arra jó lennél hogy folyamatosan foglalkozz vele és kézenfogva sétálgat veled. Ne felejtsük el hogy ő tudja hogy te szerelmes vagy belé, de fordítva te nem tudod mi a helyzet. Ha nem tudja mit szeretne, akkor a kézenfogás sem kell, ha tudja, akkor meg meglépni amire szükség van.

2020. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok értelmes választ! Sosem gondoltam volna, hogy ennyit fogtok segíteni! Még írhattok nyugodtan.
2020. márc. 7. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Sztem egyenes tőle, amíg volt barátnője, nem érdeklődött feléd :)

Próbáld meg, hátha jó sül ki :)

2020. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma összejöttünk🥰❤
2020. márc. 14. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!