Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akkor is kellett volna viszono...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is kellett volna viszonoznom, hogy a párom kielégített, ha nem volt kedvem hozzá? 25/l

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban annyira nem volt kedvem szexelni, fáradt is voltam, és sajnos pont most tudtunk csak pár nap erejéig találkozni egy kis kihagyás után…első nap szexeltünk, de nem tudtam átélni, ezért többi napon nem vàgytwm rá. A barátommal sokszor összebújunk és többi nap is éreztem, hogy fel van izgulva meg kezdeményezne, de nekem nem volt hozzá hangulatom annyira. Mivel másnap is ez történt és megint próbált kezdeményezni, kérdezte, hogy lehúzhatja-e a bugyim, szívesen kinyalna. Nem akartam megint elutasítani, gondoltam inkább belemegyek. Orálisan kielégített és végül el is mentem, de egyszerűen nem jött volna őszintén, hogy ugyanezt viszonozzam, ezért inkább nem játszottam el, hogy jaj de le akarom szopni…Összebújtunk, megköszöntem, mondtam, hogy ne haragudjon, kicsit fátdadt vagyok…azt hittem megbeszéltük, de azóta felhozta a dolgot, hogy kívànom-e őt mert nem visoznoztam stb.

okt. 7. 22:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Nőjjetek már fel! Nem KELL semmit se. De érdemes szólni előre, ha feltetelezhető hogy a másik is akar valamit, és nem csak adni
okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Én is voltam már ilyen cibőben. Én megértő voltam egy darabig. De amikor ez ment másfél éven keresztül beleuntam. 24F
okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
14%
A pasid elég akaratos kis önző pöts! Nem megért téged, hanem a saját vágyait követeli s még a fejedhez is vágja! Döntsd el, hogy hosszú távon akarsz-e olyan ember mellett maradni, aki ennyire lesz.rja, hogy te mit akarsz.
okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Előtte tisztázd vele. Ne azért hagyd hogy kinyaljon mert nem akartad megint elutasítani. Viszont miután elélveztél elutasítottad.

Ez igy nem jön le jól.

Nem kötelező semmi, de komunikálni kell.

okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem viszonzod ,azt kihasznalasnak hivjak.
okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
De te mégis elfogadtad az orális szexet. Viszont te nem adtál neki semmit.
okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Eleve szar érzés, hogy hosszabb szünet után pár napig együtt vagytok és nincs szex, de ez elfogadható, ha nem rendszeres. Viszont ha nem akarsz szexelni, akkor ragaszkodj ehhez és ne szexelj! Az, hogy ő kinyal, te elélvezel, az ő hormonjai meg az egekbe szöknek közben és szétvetik az agyát, neki biztosan qurva sz@r érzés, és elég nagy pofon, ha ő nem elégülhet ki. Legalább kiverhetted volna neki... Persze, nem kötelező, de ha egyszer nem akarod, akkor tartsd magad ehhez és ne kínozd még ennél is jobban!
okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit viszonozni. Viszont ráránthattál volna szegény flótás répájára, 5 perc munka nagyon sokat jelentett volna neki.
okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%

#8 igen, valahogy így. Nekünk férfiként igazi kasztrálás az ilyesmi. Ráadásul a legtöbb pasit nem nehéz 'elintézni'


#1 voltam

okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!