Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire jó a szex barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó a szex barátság extrákban és mennyivel ad többet kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még nem voltam ilyenben de 30 vagyok és 10 éve nem szexeltem. (Akkor volt utoljára kapcsolatom.) Most van egy férfi barátom akivel kölcsönös a vonzalom. Nem tudom megérné-e ez. Másak a jövőbeli elképzeleseink ezért nem lehet párkapcsolat.

júl. 11. 09:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#20 szerintem ha 10 évet kibírt szex nélkül, akkor neki nincs libidója. Nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt ne talált volna valakit kapcsolatra, ha akart volna. Érzelmek ide vagy oda, szerintem a kérdezőnek egyszerűen nincs igénye a szexre.
júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
17 ja önkielégitéssel.
júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Senior Séf ***** válasza:
Női oldalról nem tudok nyilatkozni, de pasiként ha érzelmek nélkül ölelkezel, kiürülsz testileg-lelkileg, míg ha az imádott nővel, akkor feltöltődsz. Úgy érzed, egy hegyet el tudnál tolni.
júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljátok meg, aztán majd kiderül, hogy mi lesz belőle, vagy mi nem. A semminél mindenképp többet ér megpróbálni.


"Másak a jövőbeli elképzeleseink ezért nem lehet párkapcsolat."


Az elképzelések hajlamosak változni. Főleg az érzelmek hatására.


Ismerek olyan párt, akik nem akartak járni, csak szórakozásból feküdtek össze futó alkalmi kapcsolatra. Azóta már vagy 10 éve együtt vannak.


Ha valakinek felteszel egy kérdést, akkor az eszével fog válaszolni. Ha viszont egy finom falat ott van előtte a polcon, akkor nem az eszével fogja meghozni a döntést, hanem az alapján, hogy az érzéseit, ösztöneit mennyire mozgatja meg, hogy megkívánta.

Nem véletlen, hogy annyival erőteljesebben működik az életben az impulzus vásárlás. A halogatás és a soha el nem olvasott kívánságlistás könyvek, soha meg nem nézett későbbre eltett videók is ugyanezt a logikát követik. Mindenkinek nagyon fontos egy csomó dolog elméletben, csak közben a gyakorlatban nem áldoznak rájuk időt, mert annyira azért nem fontosak, hogy tényleg tegyenek is érte. Na meg mert mindig jön valami újabb, érdekesebb, másik dolog, amivel lehet foglalkozni ahelyett, amit elméletben fontosnak tartunk.


Nem véletlenül mondják sokan, hogy mutasd, mivel töltöd az idődet és megmondom, mi fontos neked valójában.


"Este 6 ra érek haza. Szerinted mégis hogy járjak el? Örülök ha élek és hétvégén pihenhetek. Pihenés....háztartásvezetés bevásarlás. Nincs időm emberekre."


Ez jelentős részben inkább hozzáállás és döntés kérdése.


Elég sokan vannak, akik "Este 6 ra érek haza" és mégis tudnak mellette, kikapcsolódni, ismerkedni, családi és magánéletet élni, tanulni, kikapcsolódni, élni. Nem mondom, hogy könnyű megoldani, de nem lehetetlen.


A pihenés, háztartás vezetés bevásárlás sem feltétlenül kell, hogy minden időd feleméssze és semmi szabadidőt ne hagyjon emberekre, társaságra, ismerkedésre.


Aki akarja, az talál megoldásokat. Aki nem is akarja, az jobb, ha nem a körülményekre fogja, hanem beismeri (leginkább magának), hogy nem is akar rá időt szakítani.


Persze a te döntésed minden. Csak aztán ne lepődj meg a döntéseid eredményein.


Azt írod, "30 vagy és 10 éve nem szexeltél". Ha neked jó így, hát lelked rajta.


De meddig akarsz még így élni? Tényleg életnek tartod ezt? És nem csak, nem első sorban a szexen van a hangsúly, sokkal inkább azon, hogy mégis mikor akarsz majd élni? Miután a legszebb éveidnek vége? Nem csak kelendőbb, népszerűbb és termékeny is most vagy, hanem fiatal, egészséges, rugalmas, alkalmazkodóképes is.

Ahogy öregszel, egyre nehezebben fognak menni a dolgok, amik most jobban mennének, ha csinálnád. Minél tovább halogatod, hogy elkezd valódi élményekkel megtölteni az életed, annál nagyobb az esélye, hogy egyre több mindenről fogsz lemaradni.

júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!