Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire jó a szex barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó a szex barátság extrákban és mennyivel ad többet kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még nem voltam ilyenben de 30 vagyok és 10 éve nem szexeltem. (Akkor volt utoljára kapcsolatom.) Most van egy férfi barátom akivel kölcsönös a vonzalom. Nem tudom megérné-e ez. Másak a jövőbeli elképzeleseink ezért nem lehet párkapcsolat.

júl. 11. 09:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

"Most van egy férfi barátom akivel kölcsönös a vonzalom. Nem tudom megérné-e ez."


Most egyenlő azzal, hogy a "barátod" pár hónapja ha jól értem? Egyébként sehogy sem éri meg ha te bizonytalan vagy és főleg nagyon, de nagyon magányos. Aki 10 éve párkapcsolat nélkül él az magányos mint a farkas és 1000%, hogy "belé fogsz szerelmesedni" a férfiba ami azt jelenti, hogy vele fogod kompenzálni a szerelem, párkapcsolat hiányát, érthetőbben maga a szerelem érzésébe fogsz beleesni és csak szenvedni fogsz miatta míg a "barát" kezelgetni fog míg rád nem un. Akkor aztán már nem lesz fontos a barátságod hiszen több mint valószínű, hogy az eleje óta csak szexre hajtott csak most becsomagolta a szex kapcsolatot barátság extrákba. Én nem mennék bele biztosan. Nem parancsolhatom meg mit csinálj, de ha szereted magad nem mész bele. Sőt megszüntetted vele a "barátságot" ami egyértelműen nem barátság.



Attól, hogy különböztök nyugodtan lehetne randizni, járni együtt és nemcsak szexelni! Ha barátok lennétek tényleg és nemcsak "barátok/haverok" akkor hidd el, hogy járnátok!

júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal való fogalom mindig, mindenegyes esetben a szebb verziója a szexkapcsolatnak. Hogyha valakit kedvelsz, szimpatizálsz vele, megvan a közös hullamhossz és még a vonzalom is van akkor a két fél inkább elkezd randizni mint csak szexelni. Ha bedobta a barátság extrákkal típusú viszonyt, vagy beleegyezett akkor nem igazán kedvel, szeret mint barátot és semmiképp sem vállalna fel senki előtt mint barátnőt mert nem ütöd meg azt a szintet nála. Azt csinálsz amit akarsz, de ha rám hallgatsz nemhogy nem fekszel le vele hanem elzavarod a fenébe ahová való.
júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez beállítottság kérdése. Én simán tudok érzelmek nélkül szexelni és maximálisan élvezni, de hosszútávon én is megszeretem a partnert, ha nemis szerelemmel, de emberileg biztosan. Ezzel számolj. De nem kell ennyire előre gondolkodni. Szexeltek egy jót, aztán majd alakul.
júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Mennyivel ad többet egy barátságba a barátság extrák? Annyival, hogy szexeltek és ennyi. Én sem egyeznék bele helyedben mert szerintem sem olyan fából faragtak téged aki nem visz bele érzéseket. 10 éve nem szexeltél, nem voltál kapcsolatban. Annak vannak okai és biztos közöttük szerepel, hogy nem akarsz te csak szexelni hanem inkább párkapcsolatban élni. És most az elveid elfelejtenéd? Azért jó lenn lehet a léc ha te rábólintasz...
júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

2-es egyetértek.

Köszönöm akkor hagyom. Inkább majd szexelek 40 évesen. Addig csak lesz már valakim.

júl. 11. 10:03
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

A válaszolók kicsit az empátia hiányával küzdenek, nem igazán képzelik bele magukat, hogy 10 év totál magány után, hogyan is érezheti magát egy ember. Hát, általában szarul, emiatt a döntések is mások lesznek, mint egy "normál, soha semmit sem szenvedett" ember esetében.


A kérdező még úgy-ahogy rendben is van fejben, pl. nem kezdett ámokfutásba (alkoholizmus, rombolóbb hatású drogok, sajnos dokik által is jóváhagyott rivó-frontin-xanax, 100 elhanyagolt cica az 50 négyzetméteren stb.), vagy ilyesmi, ami a magányos emberekkel történni szokott, miután megőrülnek. Csak belemegy már bármibe, mert a magány kb. nem legyőzhető dolog, egy kor felett pedig lehetetlen, nem véletlen kattannak meg az idősebb magányos emberek és nem tudják milyen év van, mert nincs értelme. Nagybátyám volt a legmagányosabb arc akit ismertem, nála a "mindenbe beleszarás", a napi 2 doboz cigi és a sör egész nap volt, ha kénytelen volt szabadságra menni (elég ritkán, kb. mindig melózott, mert ott legalább kollégák vannak, meg elfoglaltság - gyerekként ezt nem értettem, most már magányos felnőttként igen, én is rettegek szabadságra menni, pedig a munka is csak alibi lógás)


Ettől függetlenül NE menj bele kérdező, ha te magad nem érzed 100%-ban, hogy ezt szeretnéd, mert csak sérülni fogsz. Nem kicsit, - nagyon!

júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

#4 vagyok:


Nyitni kell, ismerkedni, emberek közé járni és nem mindenáron párkapcsolatot akarni. De azt sem jelenti, hogy rábólintasz arra, hogy boldog-boldogtalan kihasználjon barátság extrákkal álcázva a laza kapcsolatot. Még azzal is többet érsz, hogy Tinderezel mint összefekszel a férfival aki mégcsak nem is őszinte veled. Más férfi kerek-perec megmondaná, hogy csak szexet akarna tőled és nem hülyítene barátsággal ami nem is barátság. Úgyis csak kínoznád magad mert nem tudnád különválasztani a szexet a érzésektől. Neked szex kapcsolat nem való ez látszik onnan, hogy 10 éve sehol semmi.

júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

7.


"Nyitni kell, ismerkedni, emberek közé járni"


Nem akarom lehúzni a válaszod, de ez nem mindig jön be. Szürke eminenciás lehetsz ilyen helyen, ahol kb. nem is számít, hogy ott vagy-e. Ismerkedni meg sok helyen nem is igazán lehet. Pl. egy tipikus pedagógusok által látogatott csoportban sznob, prűd baráti társaság van, megjátszott jópofáskodással, műanyag gesztusokkal. Nagyszüleim élen jártak ebben, ezért eléggé ráláttam egy hasonló társaságra, kicsit sem voltak valódi emberi kapcsolatok, csak ilyen hihi-haha jópofizás és már-már szocializmust idéző kamu cikkek az újságnak, hogy mindenki milyen királyul érzi magát.


Akkor már jobb egyetlen barát, de az igazi legyen.

júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
Pff nem tudom hogy bírod, én 2 hónap után is a falat kaparnám. Ha egy nagyon jó pasiról lenne szó, én simán belemennék. Én most 1 éve járok össze egy baromi jó pasival. Lehet ő kapcsolatra nálam szebb nőt akar (én is jól nézek ki, de nem vagyok 10/10), vagy más okból nem járna velem, nem tudom, de legalább baromi jókat szexelek :D
júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Este 6 ra érek haza. Szerinted mégis hogy járjak el? Örülök ha élek és hétvégén pihenhetek. Pihenés....háztartásvezetés bevásarlás. Nincs időm emberekre.
júl. 11. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!