Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire jó a szex barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó a szex barátság extrákban és mennyivel ad többet kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még nem voltam ilyenben de 30 vagyok és 10 éve nem szexeltem. (Akkor volt utoljára kapcsolatom.) Most van egy férfi barátom akivel kölcsönös a vonzalom. Nem tudom megérné-e ez. Másak a jövőbeli elképzeleseink ezért nem lehet párkapcsolat.

júl. 11. 09:30
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

#8


Nyugodtak húzd le a válaszom ha jólesik, de én akkor is úgy gondolom, hogy de csak nyitni kell, tudni kell ismerkedni.


"Szürke eminenciás lehetsz ilyen helyen, ahol kb. nem is számít, hogy ott vagy-e."


Aki így áll hozzá, hogy ő szürke kisegér, ő nem való oda arra a helyre, láthatatlan annak baromira nincs önbizalma és nem is fog nyitni emberek felé mert az jár a fejében, hogy ő akkor is csak egy kis senki. Önbizalom, önbizalom és persze elfogadható szociális készség. Egyébként a külsőn lehet változtatni. Persze ez nem úgy értendő hogy ha valaki visszafogottabb, szürke kisegér akkor változtassa át magát bohóccá, extravagánssá. De mindenki érzi, hogy milyen külsővel érzi magát jobban. Mindenképp elsősorban az önbizalmat kéne növelni. Mert hiába is akadna férfi akkor is tönkremenne a kapcsolat pontosan önértékelési gondok miatt.

júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Falat kaparnád? Ne haragudj de te inkabb szexfüggő vagy. Ha börtönbe kerülnél se szexelhetnél...

Szex nélkül is van élet.

júl. 11. 10:26
 13/24 anonim ***** válasza:
Orgazmus nincs de legalább megvan egy férfival az intimitas szex közelség.
júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ha szexre keresel, keress egy szexpartnert.

Kár a barátságot elrontani


47/F

júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
13-? Hogyan? Szexelsz de nincs orgazmusod?
júl. 11. 11:54
 16/24 anonim ***** válasza:

15.


Erre jobb ha te is felkészülsz így 10 év kihagyás meg egy gagyi haver aki megqr szituációban.

júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nekem van orgazmusom. Heti 2x
júl. 11. 12:27
 18/24 anonim ***** válasza:

17.


Jó nekem meg heti tízszer (napi kettő), de ez most releváns?

júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szex nélkül is van élet, de mi értelme élvezetek nélkül élni?
júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
De nem biztos, hogy élvezné a szexet vele.
júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!