Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, volt már olyan orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan orgazmussal dolgotok, mikor ejakuláltatok, azt hiszem így hívják- Nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra?

Figyelt kérdés
Csajok volt már olyan orgazmussal dolgotok,mikor ejakuláltatok,azt hiszem így hívják-remélem,so milyen érzés,tovább tart mint a "rendes" orgazmus,és hogy értétek el,persze fiúk is leírhatják a tapasztalataikat
2009. jan. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Tucatnyi ilyen kérdés volt már itt. Keress rá, rengeteg anyagot találsz.
2009. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy volt,még videót is láttam,de én most egyéni tapasztalatokra vagyok kíváncsi,hogy milyen érzés,lehet van már ilyen kérdés,pont ilyet nem láttam,boccs
2009. jan. 5. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ez mikor elolvastam kicsit furi kérdésnek vettem, de nem hagyhattam ki a választ.

Szóval egyéni válaszok... oks...

Akkor én leirom... :D

Hát először is nagyon isteni érzés, mert ugye eZt nehezebb elérni, mint a csikló általi orgazmust, nagyon nagy a különbség közöttük.

Én személyszerint ezt a verziót jobban kedvelem :P

de ezt nem mindig tudom elérni, a párommal lassan 4 hónapja vagyunk együtt és hát a második hét óta élünk szexuális élete, szóval ebben a rövid de tömör két és fél hónap közben 2-szer volt ilyen orgazmusom, de úgy, hogy az első kicsike volt, de az is nagyon isteni, a másodiknál pedig már leis pisiltem.... olyan jó volt, de ez természetes, neki persze tetszett mert eljutatott a legcsúcsra...

mivel idéztük elő...??? hát azzal a bizonyos G ponttal, meg a kutyus pózzal... nekem ennyire egyszerű...

De ez egyén függő, lehet, hogy neked majd a misszionárius póz lesz a nyerő, vagy éppen a kanál, vagy akármelyik, ezt mondom egyén függő.

Üdv. Dinus :)

2009. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy jön be,hogy a hátamra fekszem, a párom elém térdel és a nyakába teszem a lábam!Nagyon tuti!!!
2009. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!