Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam este 2*hányt,37,1 a...

Kisfiam este 2*hányt,37,1 a hője, tapasztalataitokra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
ha este tovább lázasodik, akkor kúpot adjak neki? mivel mindent kihányt, először az ebéd+uzsit, majd azt a vizet amit adtam neki. dokinéni azt mondta hányás után 20 perccel mokkáskanalanként adjak neki pici enyhén sós vizet. VAlami jótanács tőletek. rettegek, nehogy kiszáradjon, múlt héten már lázas volt, fél nap alatt majdenm kiszáradt, holnap diétáztatom. valószínű vírus, hasmenése nincs. ha éjjel felébred, hogy éhes mit adjak neki? kekszet? tanácsaitokra, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.wc re nem merem itt hagyni, egyedül nevelem, ésmég anyukám is elutazott. Köszi, már a sírás kerülget. 3 hete kaptuk meg a 15 hós oltást, és azóta folyamatosan beteg, lázas, kiütéses, 3 napig beteg, 5 napig jól van, majd kezdődik előröl.
2011. szept. 15. 20:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
16 hós lesz.
2011. szept. 15. 20:25
 2/11 anonim ***** válasza:
ügyelet!
2011. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most voltunk 7 kor orvosnál, azt mondta a doki, hogy ha majd még többet hány vagy a víz sem marad meg benne, akkor menjek. most alszik, percenként pár csepp vizet teszek a szájába.reggel viszem vérvételre, de ha nem iszik, hogy lesz vizelet. na ez mindegy, csak legyen már reggel, és legyen jól. amúgy természetesen velem alszik.
2011. szept. 15. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőd, akit áthívhatnál? :-( Felhívnám a helyedben a Heim Pál kórház ügyeletét telefonon, én már hívtam őket, amikor a lányom pár napos volt, nagyon készségesen segítettek. A telefonszámuk: 06 1 264 3314.

(Én is féltem őket felhívni, merthogy biztos csak túlparázom stb., de nagyon kedvesen elmagyaráztak mindent, tök hálás voltam nekik.)

Szorítok nektek, hogy mielőbb jobban legyetek!!!


1 éves kislány anyukája

2011. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mindne gyereknél minden vírusos betegség így kezdődött: hánytak, így ment föl a lázuk.

Az ügyeletes orvos mondta:

1.hányás után 6 óráig nem adunk SEMMIT!(nem fog kiszáradni)

2.Utána : kortyonként JÉGHIDEG vizet (a sót nem erőltetném..)

Tehát 6 ó. utána 1 korty. várás. megmaradt(10 perc 2 korty várás10 perc. és így. Jéghideg: ezt mondta az orvos - és nem fog torokgyull-t kapni,ne aggódj.

Ha ezen túl vagytok, megmaradt a víz:

lehet jéghideg coca-colát -1-max.2 kortyot. Buborékkal. Ez sem vicc, elmúlik, és erősíti a gyomrát. 1-2 korty.

És túl lesztek.

Az evést ne erőltesd, könnyű, kevés keksz, reszelt alma, főtt rizs

2011. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a coca cola valóban elmulasztja a hányingert, érdemes kipróbálni!
2011. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lányomnál a szőlőlé vált be jéghidegen,semmi keksz vagy krumpli azt is kihányta de szőlő kanalanként ahogy előttem írta v.ki az tök jó.
2011. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, csak annyira félek, mert múlt héten lázas volt, egész délelőtt aludt, majd felkelt, nem evett, nem viott csak keveset, és visszaaludt, és fél óra múlva már alig bírtam felkelteni, acetonos volt a szája, ja volt hasmenése is. most ezért rettegek. alszik aranyosan. már 1 óra eltelt és nem hányt. megpróbálom a 6 órás dolgot, teszek be a hűtőbe vizet is. cola van itthon. szerintem én 1 percet sem fogok tanulni. annyira aggódom, már kicsit sok volt ez a 3 hét, hogy mindíg volt valami. rota ellen be van oltva. remélem csak elcsapta a gyomrát valamivel. láza nem emnt feljebb, sőt lehet hogy le is ment, nem tudom, nem bolyagtom szegénykémet. rendesek vagytok, köszi a tanácsot.
2011. szept. 15. 20:49
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tanulni, aludni nem fogok. Mondjuk tanulni is kéne 1 hét múlva vizsgázom:-(
2011. szept. 15. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy telt az éjszaka? Jobban vagytok?
2011. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!