Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam este 2*hányt,37,1 a...

Kisfiam este 2*hányt,37,1 a hője, tapasztalataitokra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
ha este tovább lázasodik, akkor kúpot adjak neki? mivel mindent kihányt, először az ebéd+uzsit, majd azt a vizet amit adtam neki. dokinéni azt mondta hányás után 20 perccel mokkáskanalanként adjak neki pici enyhén sós vizet. VAlami jótanács tőletek. rettegek, nehogy kiszáradjon, múlt héten már lázas volt, fél nap alatt majdenm kiszáradt, holnap diétáztatom. valószínű vírus, hasmenése nincs. ha éjjel felébred, hogy éhes mit adjak neki? kekszet? tanácsaitokra, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.wc re nem merem itt hagyni, egyedül nevelem, ésmég anyukám is elutazott. Köszi, már a sírás kerülget. 3 hete kaptuk meg a 15 hós oltást, és azóta folyamatosan beteg, lázas, kiütéses, 3 napig beteg, 5 napig jól van, majd kezdődik előröl.
2011. szept. 15. 20:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Éjjel szerencsére nem hányt, éjfélig aludt, majd felkelt, és mondta: nyam-nyam, de nem mertem neki enni adni, csak ahogy írtátok, 10 percenként itattam kortyonként.

hajnal 4 ig fent volt, táncolt, rohangált, és dobolt:-) reggel voltunk vérvételen, és csak egy picit nyöszörgött, nem sírt, pedig azt hittem fog, de egy hős volt:-) olyan büszke vagyok rá! viszont pisilni nem pisilt reggel óta, rajta van a pisigyűjtő zacskó, most alszik. hője max 37,1 nem ment feljebb. remélem túl vagyunk a nehezén. 2,3 napig diétáztatom. ropit reggelizett, azt kért. Köszi az érdeklődést!nagyon aggódtam egész éjjel, 2 órát aludtam összesen. kanalaztam a szájába éjjel a vizet, cseppenként, így nem száradt ki. majd még írok mi a helyzet.

2011. szept. 16. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!