Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire jó a barátcserje kapszula...

Mire jó a barátcserje kapszula? (saját tapasztalataitokra lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem segített pé-t csinálni és teherbe esni.
2011. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a gyors választ!

Mennyi ideig szedted, amikor sikerűt a babó?

2011. márc. 6. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a menstruáció előtti "barnázást"szüntette meg.
2011. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az 50-60 napos ciklusaimból nagyon szép 28-32 napos ciklusokat csinált, peteérésem lett és teherbe is estem. :)
2011. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csalódtam a barátcserjében.

A mensi előtti barnázásra szedtem. A 26 napos ciklusokból 20-21 naposat csinált, és azóta nincs peteérésem csak clostival.

Nagyon mérges voltam magamra, hogy beszedtem!

Egyébként a legtöbb nőnél segít. Csupa jót hallottam róla (azért is akartam kipróbálni), de nálam nem vált be.

2011. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a bioboltos barátcserjét szedtem, rendkívül hosszú ciklusok miatt. Peteérésem azért volt minden ciklusban és lassan rövidültek is. Ezután bevonták azt a kapszulát, vettem gyógyszertárban Premenst (+ E vitamint), még be sem szedtem egy levéllel, peteérésem lett és teherbe estem.... Lehet, hogy csak véletlen, nem tudom. Én hiszek benne, hogy segített.
2011. márc. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem szintén lett peteérésem és baba is jött rögtön abban a hónapban. Akkor kezdtem el szedni :) Azt mondják hogy 3 hónapig kell szedni, úgyhogy nem biztos hogy a barátcserje miatt.


13+1 km

2011. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Helyre rakja a ciklust,peteérést,és segít a babásodásban:)Nekem az első barátcserjés hónapban összejött a baba:)5+1km:)
2011. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát, és gratulálok a babákhoz. Kipróbálom, már csak ebben reménykedem :(
2011. márc. 7. 18:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen!Mindenképpen próbáld ki és higgy benne!!!!

A gyógyszertárit vedd Premens!!!Segíteni fog!!!!Drukkolok!

2011. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!