Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kisfarkúak, Mennyire befolyáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkúak, Mennyire befolyásolja a szexuális életeteket, a társkeresést a péniszetek mérete?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 15:18
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
44%
Én sem ismerkedem emiatt. 23 éves vagyok de lánnyal még nem beszélgettem. Már annyira elkeserít, hogy szexuális vágyam sincsen és a merevedésem is megszűnt teljesen.
2021. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
92%
Fiúk, a nők is önértékelés problémákkal küszködnek, csak szerintem mi sokkal inkább támogatjuk egymást, meg önismereti könyvek, önfejlesztés stb. Szerintem a nők testkép zavaraira több fókusz vetül, de fiúk a ti testkép és önértékelési zavarotok is olyan probléma, amit meg kell oldani, nem pedig ignorálni. Csak mert pasi vagy attól még lehet bajod a külsőddel, szóval vagy terápia, önfejlesztés, vagy a külső fejlesztése lehetőség. Én szurkolok nektek, hogy kikecmeregjetek ebből az állapotból. Higgyétek el mindenki egy kupac szarnak érzi magát néha. Fel a fejjel.
2021. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:

#28 minek kérdezzek? 40+ vagyok, nem 20

5 centis farkad is lehet ha magabiztos vagy

2021. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

teljesen igaza van #42-nek

a nő férfit akar, egy partnert, aki mellé odabújhat, és nem pszichológusa akar lenni. megjegyzem a férfi is normális nőt akar, akinek nem kell 2 percenként bizonyítani hogy szereted, mert annyira nem biztos önmagában, és egy fél mondattól összetör benne minden

nyavalygás helyett legyetek felnőttek. itt nincs anyu, apu aki segít

2021. nov. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
49%
#42 Nem minden testkép zavar vagy önértékelési probléma. Amikor a farkad mérete és/vagy a magasságod miatt esélytelen vagy a nők minimum 90%-ánál, az már nem ez a kategória, hanem realitás.
2021. nov. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
Igen, a magassag is eleg fontos. De azon se tudsz valtoztatni.
2021. nov. 29. 10:56
 47/60 anonim ***** válasza:
Pont ezért ez a 2 a legfontosabb. Ha ezekkel megszívtad, akkor annyi.
2021. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
#45 ez a hülyeség. kisugárzás kell
2021. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kisugárzás a lényeg, statisztikailag van alátámasztása a magasságos dolognak mondjuk, de ennyi erővel, ha kismellű vagyok akkor örök szívás az életem? Vagy ha magas csaj?

Amin nem lehet változtatni azt csak elfogadni lehet, és azzal dolgozni, ami van. Szóval az beletartozik az önértékelés fejlesztésbe, hogy elfogadd amin nem változtathatsz, de próbáld fejleszteni, amit tudsz.

2021. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
63%

Kisugárzás kell. Igen. Az nagyon fontos. De ha az ágyban nem tudsz teljesíteni a kapcsolat is rámehet.

Én a párommal ugyan így jártam.

Igazi férfi de sajnos nem érzem szex közben. Így már más után néztem aki ki tud elégíteni.

2021. nov. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!