Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kisfarkúak, Mennyire befolyáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkúak, Mennyire befolyásolja a szexuális életeteket, a társkeresést a péniszetek mérete?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 15:18
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
92%
Én nem gondolnám, hogy az kicsi lenne, de nyilván lehet vékonyabb. Nőként mondom azt, hogy meg kell tanulni kielégíteni a partnered és ennyi. Ki mondta, hogy kézzel és szájjal nem lehet kielégíteni egy nőt, csak nagy faXszal? Nekem is volt dolgom kisfarkú sráccal és 2-3 hónapig összejártunk rendszeresen, nagyon ügyes volt a nyelvével. (a személyiségünk nem passzolt össze, azért nem lett csak több). Meg voltam nagyméretűvel is, aki után hüvelygyulladást kaptam, mert nem óvatosan csinálta, hanem úgy durr bele, csak nagyobb mérettel. Szóval ez nagyon attól függ, hogy kinek mi tetszik, meg ki mit kezd magával akármilyen méretű is legyen a farka. A jó szeretőség nem mérettől függ szerintem. Amúgy sajnálom, hogy megaláztak titeket ilyesmi miatt.
2021. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Hat nem valami vastag az teny. Egyszer lemertem a kormeretet, de nem emlekszem pontosan az ertekre, vagy 11,7 cm vagy 12,7 cm. Egyebkent az ominozus eseteknel a csaj nem engedte, hogy kinyaljam arra hivatkozva, hogy egyszer megszólták hogy kellemetlen az íze.
2021. nov. 28. 16:42
 13/60 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt van egy exem. 15 centi volt neki, de nagyon vastag. Élveztem a szexet, igaz hüvelyi orgazmusom sose volt, de se előtte, se utána se. Egyszer totál random felhozta, hogy ő feltöltetné a péniszét. Azt hittem, hogy viccel, erre kiderült, hogy komolyan mondja. Biztosítottam, hogy jó a mérete, és amúgy se menne vele sokra, ha egyszer használhatatlan lenne (egészségügyis vagyok ráadásul, nem levegőbe mondtam). De nem tágítot, és még megsértődött a véleményemen. Nem volt hosszú kapcsolat. Szóval én azt tudom nektek mondani, hogy persze, számít a méret, de azért a 14-15 még szerintem egyáltalán nem rossz. 12 körül már valóban kicsi, de vannak nők, akik megbékélnek azzal is. Ezzel azt akarom mondani, hogy ne mindnent a méretre fogjatok, lehet, hogy koránsem azzal van a baj. Talán más téren kellene jobbnak lenni.
2021. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
En nagyon szerettem volna neki oromet okozni de sok egyeb korulmeny miatt nem alakultak jol a dolgok. Nagyon spontan tortent koztunk minden en meg mar jo par honapja nem szexeltem elotte. Habar nem teljesen latszott rajta hogy rossz volt neki mert szex utan nalam aludt es folyamatosan bujt meg szexualisan izgatott. Na mindegy ez van, ott mar tobbszor megbsztak 20 centi felettivel, neki az kell.
2021. nov. 28. 16:47
 15/60 anonim ***** válasza:
95%

Sajna valóban van olyan, aki nem szereti, ha kinyalják, nyilván azért is mert szégyellik maguk, de másrészt meg mert a pasik nagy része nem jól nyal szerintem. Az igazat megvallva az a kisebb méretű volt nálam a legjobb, még mindig a 2. legjobb szexpartnerként őt tartom számon :D

Az akit meg a legjobbnak tartok szintén rosszul érezte magát amiatt, hogy nincs hüvelyi orgazmusom, nem tartotta magát elég ügyesnek szerintem, közben meg ő nekem a top 1. Szóval szegény férfiak, semmi szexuális önbizalmuk nincs :,D -11-es

2021. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

En tudtam mar huvelyi orgazmust okozni egy exemnek. Fura mert jo par pasija volt elottem es azt mondta senkivel nem erezte meg igy az orgazmust.


Sajnos gyorstuzelo is vagyok, egyetlen póz ahol nagyon erolkodnom kell hogy elmenjek az a lovaglo. Habar ha van rendszeres szex az eletemben akkor mindig azutan elveztem hogy a partnerem is.

2021. nov. 28. 16:49
 17/60 anonim ***** válasza:
96%

Bár én nem vagyok kisfarkú...de gondoskodtam mindig arról, hogy kisfarkú legyek. Állítólag elég jó méretem van, 17\4,5.

Eddigi életem során, soha egy lánynak sem hittem el, hogy élvezi a velem való szexet. Ha mondták is, hogy jó, mindig kerestem kifogást, beléjük kötöttem, hogy az exeiknek biztos nagyobb volt, hazudnak, hogy élvezik stb. Másfél évig egy lány sem bírta velem több ideig.

A jelenlegi azért tart 4 éve mert a barátnőm kB aszexulis, tehát nem érdekli a szex.


Szóval hiába van valakinek nagy farka, ha van a hátatok mögött egy nagy adag önbizalom hiány...lehet 23+ farkatok is, semmit nem értek vele. Pl úgy mint én.

2021. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
93%

Hidd el az elletetje sem jó mindig mindenkinek. Bolt egy barátnőm, akivel azért mentünk szét, mert annyira fájt neki a méretem. Az hogy nem tolhatom be tövig, mert fáj...

Általában amikor meglátják akkor tetszik a lányoknak, én meg már azon stresszelek hogy na vajon fájni fog...?

2021. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
34%
#17 Neked legalább normális méreted van. Nekem 14-15cm hosszú és 4-4,5cm vastag (13-14cm kerület). Ez tudod mire lenne elég? Semmire. Max meg tudná kérdezni, hogy mikor teszem be végre, miközben már rég tövig benne vagyok.
2021. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
19es, voltál már nővel?
2021. nov. 28. 17:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!