Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! A műköröm és gél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A műköröm és gél lakk mennyire befolyásol titeket társkereséskor?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Ha igényes és esztétikus, akkor kifejezetten tetszik
Semleges
Egyáltalán nem tetszik, de nem kizáró ok
Taszít. Kizáró ok.
35 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Fogalmam sincs hogy nézz ki és egyáltalán nem is érdekel a műköröm. Nem ez fog a másikban vonzani/taszítani.


28f

2020. okt. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Műköröm lehet egészen rövid, esztétikus is, ez nem zavarna. A nagy, hosszú viszont taszít.
2020. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Befolyasol. Prolisagi fokmero.

Plusz felfoghatatlan, hogy valaki orakat veszteget az eletebol ilyesmire.

Kosz, nem.

2020. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Kinéznek miatta a csajok, mert azt hiszik valami aberált vagyok. Szerintem csak irigyek. 🙃
2020. okt. 31. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha igényes, és esztétikus, akkor nincs vele baj.


A probléma az, hogy a nők egy jó része "igényes" és "esztétikus" alatt nagyon nem azt érti, amit én.


Nekik az, ha valami ezer rétegben lakkozott, mintás, különlegesen csiszolt, marha hosszú cucc, mert 3 órát ült a körmösnél, mire megcsináltatta, és a vogue magazinban látottra hasonlít.


Nekem ez igénytelen és nem esztétikus

2020. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Értelmes nőt műkörömmel még nem láttam, úgyhogy kizáró ok.
2020. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nálam ezt jelenti az esztétikus.


[link]


[link]


[link]

2020. okt. 31. 15:00
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

[link]


ez belefér. A másikon a strasszok már nem.



De alapjában véve mindig az aktív életet élő, jövő-menő, túrázós, sportolós, mindenfélét kézel csinálós nők jöttek be, közöttük meg keveseknek van erre igénye (ideje).


Szóval szerintem nincs gond, ha nem jön nekem be, más a törzsközönsége ezeknek mint én.


(a barátnőim közül 1-nak volt eddig műkörme, neki is főleg EÜ okokból, és nem is lehetett látni rajta (nagyon szép igényes munka volt).

2020. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Most látom, hogy a másodikat kétszer tettem fel...
2020. okt. 31. 15:13
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem tetszik. Még talán az első amit küldtél elmegy, de azon is látszik, hogy nem az igazi körme, hanem valami fényes zselés cucc. A strasszosok már kifejezetten gázak. Nekem is inkább az olyan nők jönnek be, akik nem ilyen körömcsicsázós típusok.
2020. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!