Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kisfarkúak, Mennyire befolyáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkúak, Mennyire befolyásolja a szexuális életeteket, a társkeresést a péniszetek mérete?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 15:18
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
#30 Pont ezért nem ismerkedek. Engem csak komoly kapcsolat érdekel. Ott meg ez még jobban fájna.
2021. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Te dontesed. De ha egyszer egy lany erdeklodni fog feloled es kolcsonos a szimpatia, ez miatt ne nyomd el magadba.
2021. nov. 28. 17:58
 33/60 anonim ***** válasza:
86%

Általában a nagy méretűeket fogom ki, és el kell hogy mondjam, hogy egyáltalán nem jó. Egyszerűen fájdalmas. 15 cm bőven elég,ne stresszeljetek.

24/N

2021. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
Mondjuk en jobban stresszelek az miatt, hogy hamar elmegyek. Elso ket menetet nem nagyon birom tovabb 2-3 percnel ovszer nelkul.
2021. nov. 28. 18:00
 35/60 anonim ***** válasza:
95%
Elő és utójátékkal és több menettel simán lehet orvosolni, ha valaki gyors tüzelő szerintem. Amúgy a nőknek ez valamennyire imponáló is, mert úgy érezzük, hogy nem bírjátok tovább, mert olyan szexik vagyunk. Ha egy srác nem tud elmenni, vagy nem áll neki fel, az sokkal de sokkal rosszabb, mert a nő önértékelésébe is beletipor, még akkor is, ha a férfi alapból olyan, nem pedig miatta.
2021. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Amugy en azt nem ertem, hogy a csaj aki azt mondta nem erez semmit belolem lovaglopozban, hogy lehetett annyira szűk amikor beraktam neki. Legalabbis en annak ereztem, mindket alkalommal. (Nagyon be volt nedvesedve.)
2021. nov. 28. 18:08
 37/60 anonim ***** válasza:
#32 Ez a veszély nem fenyeget.
2021. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
Anno en is ezt hittem … ;)
2021. nov. 28. 19:28
 39/60 anonim ***** válasza:
89%
Javaslom a hormonmentes csatornát, ahol a női anatómiáról és a csiklóról van szó, mert egyébként belül nem nagyon vannak idegek, hogy a szülés kevésbé fájjon, illetve nyilván a hüvely rugalmas, szóval hiába volt szűk az elején, később ellazul annyira, hogy már ne legyen szűk és kevésbé érezze a csaj. Szerintem ez nem feltétlen a te méretednek szólt kritikaként, hogy nem érez semmit, csak mondhatjuk azt, hogy elég volt neki épp annyi, meg már kitágult stb. Velem is volt már olyan, hogy úgy éreztem elég, mert túl lettem ingerelve. A kommunikáció ilyen helyzetekben a kulcs :D
2021. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
#38 Előbb fogok valódi unikornissal találkozni, mint olyan nővel, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. Több dolog miatt is.
2021. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!