Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki azt hiszi, hogy ha teljesen lecsupaszítjuk magunkat (ott), akkor az higiénikus? Ennyire tudatlanok az emberek, vagy csak ezzel magyarázzák ezt a hóbortot, divatot?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 22:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
Én is ugy tudom, hogy a szőrös higénikusabb.., mert a bugyiban ugy jobban tud szellőzni, és akkor csökken a hüvelygomba esélye.., és azt hogy mit könnyebb tisztitani, hát nehogy már ezen legyen a hangsúly..hisz egy szőrös puncit is épp olyan alaposan meg lehet mosni mint egy csupaszat....nem kell hozzá diploma...
2008. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%
És ahhoz sem, hogy tudjuk, miért borotválják le a teljes hasi részt a vakbélműtét esetén.
2008. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nyáron,vagy menstruáció közben,ha valaki betétet hazsnál,és nincs módjában 5* lezuhanyozni egy ,igenis higiénikusabb lehet.
2008. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

műtét esetén azt hiszem ez teljesen más dolog!


Egyébként, csak úgy megírom, én-bár ellene vagyok, leborotváltam, szőr növekedésével megegyezően, tehát valamennyi(1-2mm) megmaradt.

Tapasztalataim:

szúr,viszket,piros pöttyös, és ronda...pedig naponta fürdök, esténként testápolóval kenem...ennyit az esztétikumról, meg a kényelemről...

2008. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

szerintem meg irtó nagy hülyeség h higiénikusabb...

attól h szőrös attól az még higiénikus, ha foglalkoznak vele

nem értem h függ össze a higiénia és a szőr...

2010. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Látom sok álláspont született, én fazon híve vagyok, csak az ajkamat borotválom meg a bikini vonalam, tehát a szemérem dombom nem, méghozzá pont a pöttyösödés viszketés stb miatt...meg nem érzem ugy jól magam ha ugy nézek ki mint a 7 éves hugom:s sztem nőies ott egy kis szőr, és ha teljesen le van borotválva oda tapad a bugyi a betét nekem jobban is izzad és viszket egyszerűen kényelmetlen:(
2010. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A szőrtelenített testfelület nem higiénikusabb!

Sőt, mivel a hónalj és a fanszőr pont a legérzékenyebb, legvéknyabb bőrfelületeket fedi, utána megnő az irritáció és a fertőzések veszélye is. Az a szőr nem véletlenül van ott.

Amúgy nekem is jobban tetszik a szőrtelenített női test, de tudom, hogy attól nem lesz tisztább, hogy nincs rajta szőr. Sok szőrtelen embernek büdösebb a hónalja, mint a szőröseknek.

A tisztaságot a mosakodás biztosítja szőrösen és szőrtelenül is.

2010. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én férfi vagyok és bár eddig csak olyan nökkel volt dolgom, akik borotváltak voltak, engem abszolút nem zavarna, ha a nök nem borotválnák a punciszörzetüket. Szerintem ennek a higiéniához semmi köze. Ez csupán divat hóbort. A természet nem véletlenül teremtett meg minket olyannak, amilyenek vagyunk.
2016. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!