Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki azt hiszi, hogy ha teljesen lecsupaszítjuk magunkat (ott), akkor az higiénikus? Ennyire tudatlanok az emberek, vagy csak ezzel magyarázzák ezt a hóbortot, divatot?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 22:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
ez szerintem nem csak attól függ hogy mert divat!! én speciel sokkal tisztábbnak érzem magam mikor le van borotválva de nem hiszem azt hogy higénikusabb !! és valahogy szebb látvány is de amúgy nem értem a kérdés fontosságát hiszen mindenkinek magának kell eldöntenie melyik tetszik neki jobban!!
2008. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Inkább ez a Te tudatlanságod. Mert valóban higiénikusabb is és jobban is néz ki (nekem).
2008. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
bocs, de higienkisabb, mert foleg nyaron nem hiszem el, hogy ott nem izzad, nem is beszelve arrol, hogy normalisabban nez ki, de mindenkinek szive joga eldonteni, hogy melyiket preferalja.
2008. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Tény,hogy nem véletlenül nőtt oda szőr!De ha higiénikusabb,ha nem, kényelmesebb és jobb érzés nélküle!Nem divat, egyszerűbben csak tisztábbnak érzi tőle magát az ember!Próbáld ki Te is, hátha változik a véleményed!
2008. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Nem véletlen nőtt oda a szőr, és nem higiénikusabb. Ennyit a vitáról. Aki nem hiszi tessék utánaolvasni. Én azért szőrtelenítek, mert nekem úgy jobban tetszik, és nekem valahogy kényelmesebb. De nem higiénikusabb.
2008. dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Hű barátom,te aztán díjat érdemelnél a kérdésedért. A hülye kérdés díját! Nem szivesen állnék melletted egy forró nyáron sehol ,mert nem szeretném érezni a kellemetlen szagodat. Ha tudni akarod még a hónaljszőrzetemet is leszoktam borotválni,mert sokkal kényelmesebb és nyáron is jobb mert higiénikusabb. A nemi szervemen csak visszavágom a szőrt mert nem szeretem ha őserdő kinézete van. És mindezt férfi létemre. Bocsika.
2008. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
49%
Én is fiu vagyok és borotválom, de az utolsó válaszoló azér a bocsikával csak megtoldotta a hozzászólását. XD
2008. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, én próbáltam, de egyszerűen majd' megőrültem, amikor nőtt vissza...titeket nem szúr???

Én úgy tudom, a fanszőrzet rengeteg fertőzéstől védi a nemi szervet, főleg a nőknél fontos (kb. úgy, mint ahogy a szemet védi a szempilla, szemöldök)

2008. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

A szőrzet szerepe az érzékeny testrészek védelme. A fanszőrzet jó szellőzést biztosít a nemi szerveknek – mivel a szőrszálak között “jöhet-mehet” a levegő. Ha a szőrzeted leborotválod, s emellett szűk fehérneműket hordasz, sokkal védtelenebb leszel a fertőzésekkel szemben.Az életvitel sajátságai, bizonyos életkörülmények jelentősen elősegíthetik a gombás hüvelyi fertőzés kialakulását.

( www.libresse.hu)

2008. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
koszonom! a 22:43as valaszolo , es az utolso valaszolo is tudja azt amit sokan nem! erre a reakciora szamitottam! csak arra voltam kivancsi, h kik vannak ezzel tisztaban! a szor azert van ott, h a fertozesektol mgvedje a nemiszervet! a tamadoknak szerentem irni, h en "csupasz" vagyok mindenhol, es a ferfiaknal is a "csupasz" honaljat szeretem! csak mar felhaboritott, h mindehol azt olvastam, "en leborotvalom teljesen, mert ugy hihienikusabb"....a fene'ket az! nem az! egy kerdes, h kinek, h a jobb, meg kenyelmesebb, mas kerdes, h higienikus-e! es az utobbira a valasz : nem!
2008. dec. 8. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!