Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha undorítónak és taszítónak találom a puncit? OK szűz vagyok még. Lehet ez az oka? Vagy mert tartok tőle? Már a sextől?

Figyelt kérdés

Senki sincs a láthatáron.

De mivan ha lefekszem valakivel és jobban elemgy a kedvem tőle?Ha utána még riasztób lesz?

Persz van amikor nagyon is tetszik. Képen,mert még nem találkoztam eggyel sem előben.

Néh valamiért nagyon taszító az a síkos izé.Máskor meg szívesen közelednék hozzá.

Arról már nem is beszélve,hogy nem vagyok tini.


2008. nov. 18. 15:16
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:

Én inkább egy pszihológust javasolok! Figyi, tudom, hogy nagyon utálod őket, meg rosszak a tapasztalataid, mivel már megírtad egyszer, de (!) számtalan olyan ember van, akikek segítettek egyenesbe hozni az életüket... Látom, hogy feismerted magadon, hogy önértékelési gondjaid vannak, ez már egy lépés, ha hiszed, ha nem! Szóval a megoldás mégiscsak a doki lesz, próbáld meg, segíteni fog, hiszen ha nem csinálnák jól a dolgukat, vagy nem értenének hozzá, akkor vajon mért vannak ennyien a szakmában???

Rendbe kéne vágni az agyadban elég sok dolgot, és azután keresni egy olyan lányt melléd, aki elfogad és szeret.

Fontos a sorrend! Arra már én is rájöttem, hogy most nálad nem is a nemi élet hiánya a legnagyobb probléma.

Tényleg, csak tanácsolni tudom a pszihológust, és hagyd a szexet, meg a csajokat egy időre, nem sokra, csak míg összeszeded magad lelkileg, mert ha ezt nem teszed meg, akkor folyamatos kudarcok érnek továbbra is, és ha tényleg ilyen labilis vagy lelkileg, akkor nem szabad ezzel játszani!!!!

2008. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek az előzővel. Egyébként napjainkban rengetegen járnak pszichológushoz, sokan pl csak azért, hogy beszélgessenek valakivel. Persze csak akkor van értelme, ha találsz egy olyat, aki jófej, és akivel szívesen dumálsz, meg megbízol benne. Én a helyedben megnéznék egy párat, hátha találsz! Ha meg nem, még mindig megvan a lehetőséged arra, amit most szeretnél...

Ha most elmennél egy hivatásoshoz, nem tudom, mi lenne... Én attól félnék, hogy mivan, ha rászoksz? Mert nyilván kényelmesebb, mint becserkészni egy rendes lányt, és lehet, hogy utána már nem fogsz ezzel fáradozni...

2008. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:

Én inkább egy pszihológust javasolok! Figyi, tudom, hogy nagyon utálod őket, meg rosszak a tapasztalataid, mivel már megírtad egyszer, de (!) számtalan olyan ember van, akikek segítettek egyenesbe hozni az életüket... Látom, hogy feismerted magadon, hogy önértékelési gondjaid vannak, ez már egy lépés, ha hiszed, ha nem! Szóval a megoldás mégiscsak a doki lesz, próbáld meg, segíteni fog, hiszen ha nem csinálnák jól a dolgukat, vagy nem értenének hozzá, akkor vajon mért vannak ennyien a szakmában???

Rendbe kéne vágni az agyadban elég sok dolgot, és azután keresni egy olyan lányt melléd, aki elfogad és szeret.

Fontos a sorrend! Arra már én is rájöttem, hogy most nálad nem is a nemi élet hiánya a legnagyobb probléma.

Tényleg, csak tanácsolni tudom a pszihológust, és hagyd a szexet, meg a csajokat egy időre, nem sokra, csak míg összeszeded magad lelkileg, mert ha ezt nem teszed meg, akkor folyamatos kudarcok érnek továbbra is, és ha tényleg ilyen labilis vagy lelkileg, akkor nem szabad ezzel játszani!!!!


Üdv

>>Szóval a megoldás mégiscsak a doki lesz, próbáld meg, segíteni fog, hiszen ha nem csinálnák jól a dolgukat, vagy nem értenének hozzá, akkor vajon mért vannak ennyien a szakmában??? << azért,hogy pénzt keressenek


Megkaptam valakinek/valakiknek az elérhetőségeit.

A probléma az,hogy úgyebár mindegyiknek fizetni kell amiért én nem kapok semmit. Talán megpróbálom.

Igezából elképzelin sem tudom minűben és hogyan tudna segíteni. Már mondták nekem,hogy nem csinlál semmit,nekem kell dolgozni. Akkor meg miért járjak el,hogy kidobjam a kis pénzem???

>>>Arra már én is rájöttem, hogy most nálad nem is a nemi élet hiánya a legnagyobb probléma<<<< de úgyérzem ez is (már a szüzesség)hátráltat a lányokhoz való közeledésemben. Atóól hogy elmegyek a hivatásoshoz azt remélem,hogy kicsit nő az önbizalmam,hogy bátrabb leszek,nem leszek olyan feszült.

Megéri ezért feláldozni a szüzességet.

Kifoghatok olyan bartánőt is akivel nagyon nem lesz jó.

>>>>hagyd a szexet, meg a csajokat egy időre, nem sokra, csak míg összeszeded magad lelkileg, mert ha ezt nem teszed meg, akkor folyamatos kudarcok érnek továbbra is,<< eddig is ezt csináltam.Évek óta.Félretettem hátha jobb lesz. nem lett. Kudarcok azért nem értek,mert nem is próbálkoztam. Minek ha eleve kudarc.


Nagyon nem tudom mit csináljak.

A hivatásostól azt várom,hogy talán ad majd egy ki lökést. Tudom,hogy nem a legjobb mewgoldás,de azt kell nézni amire esély van. Ami irreális azzal minek fogllkozzak?

KÜlöben megy egy barátnővel sem tudnék mit kezdeni.

Azzal meg végképp nem,hogy tudják otthon,hogy kinél alszok és mit csinálok--ez egyszerűen ki van zárva

Megint csak marad a fizetős változat.

Nem hiszem,hogy rászoknék.

Nem hiányzik a sex,mert nem tudom milyen.Ha meg megtetszene ésw hiányozna akkor meg nem tudom mi lenne.

talán elkezdenék lányok után mászkálni. hm??


Rendes töletek,köszönöm


Kellemes ünnepeket kívánok

2008. dec. 22. 11:05
 54/54 A kérdező kommentje:
Bocsi,csak azért másoltam be magamnak,hogy tudjam mire szertnék válaszolni.
2008. dec. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!